Zhukovka

#testmakeupclub відгук про тестувальний бокс з продукцією Skinbar від MakeUp Club

#testmakeupclub відгук про тестувальний бокс з продукцією Skinbar від MakeUp Club

Тестувальний бокс Skinbar від MakeUp Club вразив різноманіттям продуктів, кожен з яких має свої унікальні властивості та призначення. Розглянемо кожен з продуктів детальніше та дізнаємось - чи всі продукти варті уваги?)

#testmakeupclub відгук про тестувальний бокс з продукцією Skinbar від MakeUp Club

1. SKINBAR Hyaluronic Acid & Centella Asiatica Extract Hydrogel Patch

Ці гідрогелеві патчі з гіалуроновою кислотою та екстрактом центелли відмінно зволожують шкіру під очима. Патчі мають приємну текстуру і легко розташовуються у зоні навколо очей, не створюючи дискомфорту та не сповзаючи. Після використання очі виглядають свіжими, а шкіра зволоженою. Екстракт центелли сприяє заспокоєнню та зменшенню набряків, все ніби класно... Але... Як і деякі з дівчат, я відчувала печіння, можливо це через те, що шкіра під очима "незаймана", пам'ятаю, як вперше нанесла сироватку на обличчя - такі ж відчуття, без алергічних реакцій, почервоніння, тощо, просто відчувається, як молекули есенсії проникають всередину, при цьому присутнє поколювання ( мої міркування 🙂)

2. SKINBAR Caffeine & Vitamin C Hydrogel Patch
Ці патчі ідеальні для тих, хто бореться з темними колами під очима. Я їх не маю, лише набряки, але ефект від них просто Вау🪄 Кофеїн у складі активізує кровообіг, що допомагає зменшити набряки, а вітамін C освітлює шкіру. Патчі легкі у використанні та лягають гарненько , залишаючи приємний охолоджуючий ефект. Шкіра помітно розгладжена, освітлена, зволожена! Ставлю їм ✅

3. Альгінатна маска відновлювальна з пептидами і вітаміном С SKINBAR

Ця маска має жовтуватий відтінок, вона відновлює шкіру, збагачуючи її пептидами, які стимулюють регенерацію клітин. Вітамін C підвищує еластичність шкіри та робить її більш сяючою. Після використання шкіра виглядає більш підтягнутою, а тон обличчя вирівнюється. Мені сподобалась ✅

4. Альгінатна маска зволожувальна з гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю SKINBAR

Ця маска зеленувата, вона забезпечує інтенсивне зволоження та захист від вільних радикалів. Гіалуронова кислота глибоко проникає у шкіру, тоді як екстракт зеленого чаю має антиоксидантні властивості. Маска залишає шкіру м’якенькою та свіжою, з відчуттям комфорту, але після зняття треба шкіру додатково очищувати, адже пройшовшись ватним диском, трішки очманіла від того, наскільки він брудний 🫠. По дії класна! Технологу +-!

5. Альгінатна маска заспокійлива з керамідами та екстрактом перлів SKINBAR

Ця маска сіренька, вона призначена для чутливої шкіри, яка потребує заспокоєння. Кераміди відновлюють природний бар'єр шкіри, а екстракт перлів надає їй сяйва. Після застосування шкіра виглядає здоровою, зменшуються почервоніння та подразнення, вирівнюється тон і чорні крапки візуально зменшені! Не сподобалось, що маска не знімається суцільним полотном, а частково рветься.📈

6. Альгінатна маска-детокс з деревним вугіллям та екстрактом центелли SKINBAR

Ця маска чорна, вона ефективно очищує пори, видаляючи забруднення та токсини. Деревне вугілля поглинає надлишок жиру, а екстракт центелли сприяє заспокоєнню шкіри. Після використання шкіра виглядає чистою та свіжою, з помітно звуженими порами і від неї я побачила найкращий ефект! ✅

Продукція Skinbar від MakeUp Club виправдала всі мої сподівання. Кожен продукт має унікальні властивості, що робить їх ідеальними для різних типів шкіри та потреб, тож кожен зміг відмітити для себе щось особливе. Рекомендую спробувати ці продукти усім, хто прагне підтримати українське 🇺🇦 Адже на свою цінову категорію - це досить достойні продукти!

Із побажань - хочеться удосконалення рецептури масочок - можливо більше діатоміту, адже ефект класний, але є перелічені але...

Була дуже щаслива встигнути на тестування і дякую за нього нашому MUC ❤️ Всім гарної та здорової шкіри!