Alina_Demchenko

Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist

Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist

Якщо місти для обличчя і тіла мені доводилось тестувати, то про міст для шкіри рук і ніг - я дізналась не так давно. І такий продукт я знайшла в асортменті Shelly. Здивувалась ? Може два роки тому і так, але завдяки дружбі з майстером манікюру, я вже нічому не дивуюсь.

Спрей має легку текстуру, яка хмаркою осідає на шкірі. Моментально, міст освіжає шкіру рук і відчувається легка і приємна прохолода. Про що хочу відмітити одразу - це аромат. Ніжний квітково-фруктовий запах, в стилі Ескади, приємно доповнює процедуру. Особисто для мене аромати мають не аби яке місце при виборі догляду за руками і тілом, тож тут величезний плюс.

Спрей-міст легко поглинається, не залишаючи липкості чи відчуття стягнутості. Шкіра рук моментально стає більш ніжною і навіть зовнішній вигляд стає на багато кращим. На моє здивування, засіб не просто якась ароматна вуаль, але і реальний догляд. Він гарно зволожує мою шкіру рук, я можу навіть запевнити що не всі крема дають такий ефект - а тут міст. Він стане гарним доповненням до вашою рутини по догляду за руками. Не знаю чи здалось чи ні, але продукт гарно заспокоює шкіру, в тих місцях де наприклад в мене подряпини від котів, чи був випадок після млинців - почервоніння було не таким активним і не так було боляче. Хоча дивуватися нічого - у складі є пантенол.

Ефект від використання відчувається одразу, а ніжність залишається на довго. В мене нормальна шкіра на руках, тож подібного зволоження мені вистачає. Завдяки цьому засобу я стала дбати про шкіру рук, тому що не треба довго чекати поглинання, нема відчуття надлишку. Все легко і ефективно.

Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist
Навіть таке буває ?! Shelly Hand And Foot Spray Mist