V-R-O-D-L-Y-V-A

Energy of Vitamins Salt Body Scrub

Energy of Vitamins Salt Body Scrub

Привіт MakeupClub 🖤

Покажу класний скраб для тіла, але він не входить в мій Золотий пантеон малинових засобів 😒

Упаковка: прозора баночка із фальгованим захистом під кришкою.

Призначення: живлення, зволоження, очищення.

Об'єм: 250 мл.

Інгредієнти: мінеральна сіль, натуральна олія манго, екстракти малини та вишні і каолін.

Формула засобу: та, що піниться.

Аромат: малинової цукерки, але дуже слабкий, настільки, що я навіть не отримую задоволення від запаху під час скрабування. Після застосування запаху на шкірі майже немає (після душу ледве чутно на шкірі, якщо, прям, носом уткнутися). Тим, хто не любить, щоб змішувались запахи на тілі, сподобається.

До складу входять:

  • гліцерин і гідроксиетилсечовина, які зволожують шкіру;
  • гідрогенізована олія манго - живіть, зволожує і пом'якшує шкіру;
  • екстракти малини та вишні - насичують шкіру вітамінами;
  • каолін - біла, або китайська, глина, гірська порода, що складається з мінералу каолініту - мінерал, який має рН 5 (детально про глину внизу);
  • кокосовий скраб, який відлущує ороговілі частинки шкіри.

Спосіб застосування: наносити скраб на чисту зволожену шкіру масажними рухами. Потім змити водою.

Відчуття ПРИ/ ПІСЛЯ використання:

  • делікатно скрабує, я оцінюю як середній;
  • гарно піниться;
  • дбайливо очищає шкіру;
  • стимулює кровообіг;
  • легко змивається водою;
  • шкіра стає гладенькою, на дотик шовковистою;
  • залишає після себе ніби масляну плівку, але шкіра виглядає матовою;
  • покращує зовнішній вигляд шкіри;
  • не викликав у мене алергію;
  • економно витрачається.

⚠️ Важливий момент ⚠️

Сам по собі порошок білої глини жирний на дотик, тому відчуття в процесі скрабування, змивання водою і одразу після процедури може бути оманливим, думаючи, що це масло манго так наситило шкіру і тому вона така гладенька і на ній наче плівка з олій. Але не треба засмучуватися що це не манго 😑 (на мою думку).

До складу глини входить безліч мікроелементів, які благотворно впливають на шкіру. Наприклад, як кремній, який впливає на верхні шари шкіри та стимулює вироблення колагену, відповідно, підвищує пружність та еластичність шкіри, прискорює процес обміну речовин у клітинах. І марганець, який абсорбує зайвий шкірний себум та сприяє регулюванню роботи сальних залоз.

Сеанс SPA відчувається, але не люкс 🙄 Хочеться більше парфумерної насиченості та максимального кайфу, чого, на жаль, із цим скрабом я не отримую.

Але я буду повторювати його знову і знову і знову, тому що він бюджетний і робить мою шкіру прекрасною 🥰

Дякую що заглянула, лови пурпурове серце 💜