Vik_Sem

Вперше познайомилася з Pierre Rene і я у захваті.

Вперше познайомилася з Pierre Rene і я у захваті.
Вперше познайомилася з Pierre Rene і я у захваті.

Всім привіт!

Я точно людина, якій дуже складно догодити щодо туші для вій. Весь час мені подобається якась одна характеристика, а інші мене не влаштовують. Додає об'єм, але склеює вії. Дає розділені вії, але виглядає надто скромно. Загалом, складно знайти улюбленця. А тут – усі зірки зійшлися, і зараз розповім чому!

Мені потрапив до рук екземпляр туші від французького бренду Pierre Rene під назвою Elegance Volume Mascara.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна назва: Туш для вій Pierre Rene Elegance Volume Mascara.

У мене вії не короткі, але довгими я їх теж не вважаю, швидше за все їх можна віднести до середньої довжини. Тому при виборі туші для мене важливий як об'єм так і подовження. А оскільки я любителька привернути увагу до очей, то надання об'єму вій для мене є також одним із важливих факторів.

Від виробника:

Створити об'єм та підкреслити виразність очей легко з тушшю для вій Elegance бренда Pierre Rene.

Ніколи не звертала увагу на склад туші, мені аби офтальмологи схвалили і там не виявилося нічого шкідливого для очей. Але ось вітаміни у складі мене порадували, а раптом вії ще густіше відростуть?)

Вперше познайомилася з Pierre Rene і я у захваті.

В основі формули - біотин і вітамін Е, які сприяють живильним та зволожувальним діям, стимулюють ріст вій.

Сама особисто не стикалася, але виявляється їсти люди, яким підійде не кожна туш, бо очі від неї часто сльозяться.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Зовнішня оболонка туші Elegance Volume Mascara стандартної форми і навіть нагадує багато інших туш з мас маркету, але серед іншмх її виділяє дійсно елегантний дизайн.

На туші є наклейка з інформацією про склад та виробника.На упаковці наклеєні стікери з необхідною інформацією, і Я так розумію, що вони служать як захист від розтину.

А всередині нашої уваги представлена ​​силіконова щіточка з великою кількістю щетинок, має форму пісочного годинника, що сприяє ретельному поділу волосків. Силіконові щіточки для мене завжди були найулюбленішими.

До обмежувача питань у мене немає, він працює добре, надто багато туші на щіточці не залишає.

Віддушка присутня, але тільки якщо навмисно «принюхатися» до туші, при використанні, Я її зовсім не відчуваю.

Туш має насичений чорний відтінок, за консистенцією вона кремова.

Колір моєї туші чорний.

На вії туш Elegance Volume Mascara лягає дуже легко.

Мені дуже сподобався ефект. Туш розділяє вії, вона не лягає грудками. Також вона додає віям бажаний об'єм. Ось все в одному флаконі!

Якщо нанести в пару шарів то вії будуть виглядати чудово!

Але якщо ви хочете "вау-ефект", то можна додати ще кілька шарів, Я зазвичай таке не практикую, бо боюся склеювання вій. Але туш від Pierre Rene дозволяє зробити такий прийом! Єдине, що при цьому вона довше сохне і варто бути акуратнішою.

У носінні туш також показала себе відмінником, вона не обсипається і тримається протягом 8 годин!

Я вважаю, що назву «елегантної» туш отримала не просто так, бо вона справді створює одразу кілька ефектів, які не суперечать один одному!

І закінчуючи свій відгук, можу сказати, що туш Elegance Volume Mascara Pierre Rene, Я безперечно рекомендую!