Винник Катерина

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Я була однією з тих, кому випала нагода протестувати "SPA-набір" від SKINBAR.

Я не у всіх розіграшах та конкурсах беру участь, лише у тих, продукти яких мене цікавлять)

Я люблю альгінатні маски, тому брала участь і, на щастя (як я думала на початку тестування), я виграла набір)

Які ж підсумки тестування?

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Я скептично відношусь до такого виду продукту, тому великих надій на якийсь ефект не покладала.

Патчі мають різний вектор дії за рахунок різного складу.

Я якихось особливих змін не помітила (освітлення, прибирання зморшок тощо) , але зволоження було і цього достатньо)) ефект "напрвненості" тримається до 1.5 годин. Це не багато, але і більш дорогий продукт не дає довгого зволоження, адже в першу чергу - це "екстреннна допомога")

Отже, на ранок - те що треба, щоб привести себе до тями))

Самі патчі стандартної форми, проте різняться за товщиною та кольором.

З вітаміном С - жовті та більш тонкі.

З Центелою - сині та більш товсті.

При нанесенні - комфортніше з жовтими. Вони не сповзають та більш щільно прилягають. Сині в першу хвилину намагатися у мене втекти з-під очей.

По відчуттям - в перші 2 хвилини легке "поколювання" від синіх. Не печіння, не свербіж - у мене саме поколювання. Як такого дискомфорту це не викликало, але , з огляду, що комусь вони навіть дуже пекли - не знаб що думати. Чи то така дія, чи то у всіх алергічні реакція.

Патчі з Вітаміном С - абсолютно спокійно носяться. Не викликають ніяких відчуттів. За кілька миттєвостей я забувала, що вони на мені.

Правду сказати, я думала, що реакція буде на патчі з Вітаміном С, але ні, все вийшло навпаки.

Чи можна радити? Скоріше так. З основною задачею - зволоженям - вони впорались, а за таку ціну на більше і не розраховую.

Центела - 7/10 (мінус за товщину та реакцію)

Вітамін С - 10/10.

Альгінатні маски я люблю. Особливо на вихідні, коли є на себе час... і покладала на них великі надії в отриманні реального spa-догляду.

Але...

Перша маска , яку я випробувала - з керамідами та екстрактами перлів.

Перше, що впадає в очі - лаконічне пакування.

На звороті є вся необхідна інформація: склад, інструкція, дані про виробника тощо.

Порошок жовтуватого кольору, який при розведенні з водою стає зеленим.

Змішую за інструкцією, отримую відносно густу масу, яка легко розподіляється шкірою. Залишки нашаровую, все чудово.

Витримую 15 хвилин і... маска не знімається одним шаром. Ламається. Я не говорю про тонкий шар по контуру, це логічно, що там він може кришитись. Але основний пласт - він не знімається ні одним, ні двома рухами, а відривається маленькими частинами і це почало мене злегка бісити. Після зняття - шкіра зволожена...не дуже заспокоєна і зелена... хоча.. зелений нейтралізує почервоніння - то може такий і був задум🤔? Отже, я вмилась і моє заспокоєння не настало, бо це був провальний спа-вечір😅

Порошок світло-сірого кольору, який при контакті з водою стає темно-сірим (графітний?).

Дії аналогічно з маскою вище. Цей раз вирішила нанести і на очі, думаючи, що таким чином буде менше підсохших контурів і маска знаметься пластом. Зокрема, саме тому відсутні фото з нанесено маскою, тому що це з заплющеними очима зробити я не змогла🤣

Отже, мої сподівання з легкого зняття розбилися об жорстоку реальність: лайфгак не спрацював і я знімала маску шматками знову.

До того ж, вона, як і попередня, залишила бруд на обличчі.

Мій спа, спокій і детокс пішов не за планом знову.

В мене залишились ще 2 маски, які я не встигла затестити... але, насправді, і не дуже вже хочу, з огляду на попередній досвід 😅

Я обіцяю доповнити пост відгуком про решту впродовж тижня. Але спочатку треба налаштувати себе на цю екзекуцію.

Якщо зробити висновок за результатами на сьогоьні, то радити ці маски для використання на постійній основі, а особливо для ознайомлення - я б не стала. Адже ви можете розчаруватись в цій категорії товарів((( а вона достойна! Просто треба знайти правильні продукти.

В цій ціновий категорії є дійсно достойні варіанти! І ,навіть, вітчизняних виробників.

зараз моя оцінка маскам 4/10. На жаль.