Yankv

BB крем Missha

BB крем Missha

Так багато про нього говорять, як поганого, так і хорошого. Хтось каже, що це найкращий бб крем, а хтось навпаки запевняє, що він поганий і комедогенний. Кому ж вірити? Сьогодні поділюсь своїми враженнями після тривалого використання ☺️

Перше, що хочу відмітити це легкість у використанні. Його легко розтушувати. Якщо ви не любите використовувати спонжі для макіяжу, то цей BB вийде нанести навіть пальцями) Через декілька хвилин після нанесення він адаптується до шкіри, створюючи досконале покриття.

BB крем Missha
BB крем Missha

Переваги продукту:

  • Приховує пігментацію, висипання та почервоніння.
  • Зволожує шкіру та візуально покращує її текстуру.
  • Освіжає відтінок обличчя та надає природного сяйва.
  • SPF 42/PA+++ надійно захищає від ультрафіолету та вільних радикалів.

Коли хочете зробити макіяж «без макіяжу» цей тон те що треба! Він робить натуральне «невидиме» покриття, при цьому маскуючи всі недоліки шкіри. Особисто я не люблю тональні основи, які роблять ефект маски, більше подобається натуральність.

Ще варто відмітити його стійкість. Тримається цілий день взагалі без проблем, навіть літом в неймовірну спеку)

У мене світла шкіра і для себе я обрала 23 тон. Після використання не зʼявлялось висипів, шкіру не сушить, навпаки додатково зволожує. Головне, правильно очищувати шкіру ввечері після змивання макіяжу і буде вам щастя☺️