𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Бальзам для фарбованого волосся з кератином і амінокислотами шовку

Бальзам для фарбованого волосся з кератином і амінокислотами шовку

Бальзам для фарбованого волосся від Joko blend- це ще один чудовий засіб із лінійки Color Vitality, який має гарні доглядові функції, запобігає вимиванню пігмента і сприяє якомога довшому зберіганню насиченості кольору.

Бальзам для фарбованого волосся з кератином і амінокислотами шовку
Бальзам для фарбованого волос�ся з кератином і амінокислотами шовку
Бальзам для фарбованого волосся з кератином і амінокислотами шовку

Об'єм: 250 мл.

Активні компоненти складу: aha-кислоти, кератин, молочна кислота, олія арганії.

Збагачена кератином формула зміцнює пошкоджену текстуру по всій довжині. Амінокислоти шовку забезпечують зволоження і допомогають вирішити проблему ламкості.

Бальзам у зручному форматі з дозатором. Все зроблено якісно, натискається легко, засіб подається акуратно.

Аромат такий самий як і у маски із цієї лінійки, він солоденький, пахне цукерками, дуже приємний, на волоссі лишається зовсім легким і ненав'язливим шлейфом.

Бальзам білого кольору, в міру густий, має танучу текстуру, яка з легкістю розподіляється по пасмам.

Використовую його в парі із шампунем цієї ж серії і маскою Color Vitality.

Ефект від застосування цього тріо мені подобається.

Бальзам допомагає розплутати волосся і вже в процесі змивання відчувається як він його пом'якшує і розгладжує. Змивається добре, не потребує ретельного промивання. Надалі полегшує розчісування волосся, роблячи цю маніпуляцію легкою і швидкою, без видирання волосків.

Засіб трохи приборкує пухнастість, надає локонам м'якості і шовковистості, зовсім не обтяжує. Волосся після нього приємне на дотик, гладеньке і еластичне, не електризується. Кінчики не сухі.

Бажано цей бальзамчик потримати на волоссі хоча б 3-5 хвилин, щоб результат був кращим. Витрачається економно.

Для мого освітленого і пошкодженого волосся підійшов чудово. Він в повній мірі справляється зі свою задачею і задовільняє мої потреби.

Дякую за увагу