WeismannK

Порожні банки осені

Порожні банки осені

Почнемо з догляду:

▪️Glow Recipe пінка

Жахлива пінка, яка наприкінці викликала в мене прищі. На початку був легкий неприємний запах авокадо. А під кінець жахливо тхнула. Це при тому, що була відкрита всього пару місяців, а на упаковці зазначено, що 12 місяців термін з моменту вскриття.

▪️Isntree onion spf 40

Один з улюблених спф. Фіолетовий колір трохи вирівнює тон шкіри. Не жирний, чудова база під мейк, робить шкіру приємно сяючою. На мою жирну шкіру був ідеальний. Але для чутливої шкіри може не підійти через цибулю у складі

▪️Purito spf50

Теж чудовий спф, але не під мейк, бо трохи надто жирний був. Не залишає білого сліду.

▪️Haruharu Dark spot go away serum

Чарівний серум, який лікував мої прищі та сліди від них. Не надто активний, тому використовувала майже щоночі. Враховуючи, що моя шкіра звикла до кислот. Густий за текстурою, закінчився за десь три місяці. Однозначно раджу

▪️Coxir гідрофільна олійка

Одна з улюблених. Вже є повнорозмір на заміну. Також нею можна очіщувати пори, якщо наносити на суху чисту шкіру та масажувати. Не жирна, не пече очі

▪️Benefit маска для очищення

Бренд тестується на тваринах, тому не купую. Цей прийшов з ipsy. Непогана глиняна маска, закінчилась дуже швидко. Вирівнювала рельєф шкіри

▪️Iunik точковий гель від прищів

Результат було помітно, якщо наносити його протягом дня декілька разів. Здебільшого заспокоював прищі та трішки підсушивав.

Порожні банки осені

Для тіла небагато всього, бо в цілому в мене невелика ця категорія.

▪️ Tree Hut скраб

Чудовий аромат. Я думаю багато хто вже пробував ці скраби, нічого такого, мені подобається

▪️ Florinda мило з лимоном

Використовую для тіла, також мию ним спонжи та пензлики. Легкий аромат, запаху мила немає. Трішки сушить шкіру, але в мене не суха шкіра тіла, тому мені підходить

▪️ Ouai крем і гель для тіла

Аромат приємний, наче ананас. Ідеальний на літо, але я чекала чогось більш дорогого, враховуючи, що цей бренд взагалі не бюджетний. Обидва засоби сподобались, але без знижки брати не треба

Декоративка. Незвична велика кількість порожних банок.
▪️ пудри Toy factory та Laura Mercier tone-up
Обидві сподобались. Від Лаури класична версія це моя улюблена пудра, ця така ж, тільки рожева. Toy factory хороший дюп на неї, тільки більш матуючий.

▪️Benefit фіксатор
Ідеальний фіксатор. Чекаю, коли бренд нарешті стане cruelty free

▪️Ruby Rose рожевий коректор
Хороший за свої гроші. Але можна знайти краще. Легка текстура

▪️Essence тон
Наче його більше не випускають. Дуже шкода, бо з бюджету від був улюбленим. Дуже гарно лягав на шкіру

▪️ MCoBEAUTY туш
Це австралійський бюджетний бренд. Одна з улюблених тушей. Щіточка звичайна, змивається чулочками. Дуже натурально виглядає на віях, при цьому робить і об'єм, і довжину, і добре прочісує.

▪️ Олівці Lamel та Urban Decay
Ламель м'який, але не стійкий. UD навпаки, твердий, зато стійкий. Стрілку ним важко намалювати було

І шампунь. Мій фаворит, буду повторювати.

Маю жирну шкіру голови, з цим шампунем голова була чистою на один день довше, що для мене значний прогрес.