Hrystja_

Тепер я знаю, яку ванну приймала Клеопатра

Тепер я знаю, яку ванну приймала Клеопатра

Останнім часом я дуже полюбила такі різні штучки для ванни. Бо ~8 років в мене був тільки душ, тож тепер прийняттям ванни насолоджуюсь сповна.

Тепер я знаю, яку ванну приймала Клеопатра

Вершки по своїй суті - щось схоже між сіллю і пудрою для ванни.

Але для мене такий продукт значно цікавіший. Бо сіль, як сіль, а дії пудри мені не достатньо. А тут я знайшла правильний баланс.

Вершки Lunnitsa- повністю органічний продукт. Склад ідеальний і корисний. Тут є і морська сіль, і сіль Епсома, які дають змогу класно розслабитися після напруженого дня.

Ще в складі є кокосові вершки і біла глина, які доглядають за шкірою, борються з висипаннями і вугревими висипами. Тож прийняття ванни проходить не тільки з задоволенням, а й з користю.

По своїй текстурі вершки мені нагадують на перший погляд кокосову стружку. Досить незвично, цікаво та оригінально.

А ще дуже класний формат подарунку...думаю, таке цікаво буде пробувати всім.

Запах також неймовірний. Він здатний зробити веселішим навіть дуже похмурий день.

Я насипаю в теплу воду декілька ложок цих вершків, в мене вийшло ~3 ложки...Мені цього було достатньо.

Запах розходиться по всій ванні, тож релакс відчувається практично одразу.

Лежу в ванній ~20 хв. Вершки добре помʼякшують воду, я це зразу побачила. А ще після купання дуже ніжна і мʼяка шкіра. Ну і, звичайно, ефект розслаблення...а потім солодкий сон.

Вершки мені сподобались дуже. З ними я відчула справді релакс і своєрідну ароматерапію. І раджу спробувати всім...бо якщо приймати ванну, то треба приймати її з користю👌.