DARIIAKOVACH

OLD SPICE OASIS

OLD SPICE OASIS

Ми з чоловіком обожнюємо old spice, постійно пробуємо різні аромати. Засоби 3в1 чудово вимивають волосся, а от дезодоранти в стіку просто нескінченні, ще і з гарним складом

Але якщо раніше всі аромати справді були націлені на чоловічу авдиторію, то oasis-це зовсім інший і новий аромат, легкий, приємний і дійсно унісекс

У мене два дезодоранти і засіб 3в1, поговоримо про кожного окремо?

Хоча і заявлено, що це гель для душу, та засоби 3в1 використовуються по-різному. Особисто ми миємо голову і вигляд шевелюри просто неймовірний. Довготривалий ефект свіжості, а також неймовірний аромат димної ванілі тягнеться шлейфом ще декілька днів.

До речі, ваніль солодку ми обидвоє не терпимо, але тут вона звучить інакше, якби я не знала, то не впізнала б її

В складі є SLS, але тим не менш засіб хороший і не викликав алергії чи подразнень.

Гарно очищує шкіру голови, як гель для душу також чудово працює

Тож ми маємо нового фаворита Old spice

Улюбленець чоловіка, він обожнює дезодоранти в стіках, тож цей дезодорант дістався йому. Не містить алюмінію, аромат амбри і ванілі просто зводить з розуму, трохи відрізняється від засобу 3в1, але цим і цікавіше

Дезодорант забезпечує свіжість дуже гарно, у чоловіка робота не з легких, але дезодорант справляється чудово

Не залишає також слідів на речах та абсолютно не липкий

Що ж, а мій вибір пав на аерозольний дезодорант, я прихильниця таких форматів. Мені подобається, що Old spice дає вибір

Тут аромат відрізняється, є цитрусові нотки і все та сама димна ваніль

Одного натиску вистачає, адже розпилення сильне і широке, тож мої пахви захищені максимально

Стійкість також довготривала, не залишає плям на одязі, також нема алюмінію, що дуже важливо для мене.

Насправді цей засіб можна використовувати і як а-ля міст для тіла, але такий спосіб я не розглядаю, адже аромат потужний і достатньо нанести лише на пахви, щоб замінити парфуми 🤭

Засоби в типовому для Old Spice упакуванні, яке є дуже зручним. У аерозольного дезодоранту є функція закриття, що не дозволить натиснути випадково розпиливши не в потрібному місці, а стік має додатковий захисний ковпачок.

Аромат трохи різниться у всіх засобів, але він неймовірний, ніколи не думала, що напишу це про засоби з ваніллю

В складі засобу 3в1 є SLS, а от в дезодорантах відсутній алюмініум.

Дезодоранти надають надійний захист, а засіб 3в1 чудове довготривале очищення

Раджу спробувати цей аромат, тому що він запав нам в душу