Анастасія Фоміна

Черговий шампунь Garnier без силіконів💦

Черговий шампунь Garnier без силіконів💦

Мій тесирен бюджетних шампунів від популярних брендів продовжується.Сьогодні за черзі Garnier Fructis очищуючий з кокосовою водою.Все в найкращих традиціях garnier-свіжий приємний аромат фруктів(але мені кокосом особливо не пахне),очищує добре і не до скрипу,добре піниться,густий,економічний в використанні.Але виробник пише на пляшці,що шампунь підходить жирному на коренях волоссю і сухому на кінчиках,з цим я не згодна,не можу сказати,що цей шампунь якимось чином прям зволожує кінчики волосся,та і очищує він середньо,хоча моє волосся не є жирним,скоріше нормальне.Ще я помітила,що після використання цього шампуню мое волосся швидке брудниться,майте це на увазі.

Виробник ще завіряє,що цей шампунь без силіконів,скажу відверто мені неважливо чи є силікони,чи ні,моє волосся пухнасте,тому на силікони реагує норм.Якщо ви шукаєте шампунь бюджетний без вмісту силіконів,почитайте в цього склад і можливо він вам підійде.

Загалом,можу сказати,що шампунь нормальний,зі своєю головною функцією -очищення,справді впорався і це вже добре.Волосся не пересушив,перхоть не викликав це теж плюс.Отже якщо треба просто нормальний шампунь з мас маркету,беріть.

Черговий шампунь Garnier без силіконів💦