Missmili

Jose Eisenberg J'Ose

Jose Eisenberg J'Ose
Jose Eisenberg J'Ose

💎💎💎J’ose я собі подарувала в тому році на др

Спочатку мене привабило упакування-на коробці зображено фото гарної дівчини з сигарою,асоціація з вільною,непокірною жінкою який плювати на думку інших,вона себе любить і поважає такою якою є

От саме так я і хочу себе відчувати,тому таке пакування мені дуже зайшло)

💎💎💎Потім декілька разів тестувала в магазині,і вирішила що це ВОНО,те що я шукала

Сама пляшечка мінімалістична,важка,виглядає дорого і елегантно.

Як описується аромат на сайті

Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні

Початкова нота: Лимон, М'ята, Полин

Нота серця: Кава, Лаванда

Кінцева нота: Кедр, Мускус, Пачулі, Смола, Солодкість цитрусових, Сіно

І як відчуваю я:

💎💎💎Це самий незвичайний аромат в моїй колекції.Незвичайність не в тому що аромат якось пахне дивно,ні,пахне він просто чарівно,він відрізняється від всіх популярних ароматів,в ньому немає дешевої солодкості або мильності,це холодний елегантний аромат,з нотками табаку і лаванди,такий аромат запам’ятовується надовго,на початку може здаватись трохи різким -на старті грає лимон і гіркий полин,але згодом розкривається м‘які свіжі м‘ятні нотки в поєднанні з мускусом,кавою,приправлені гіркотою полині і табаку.Так пахнуть нішеві парфуми,тестувати обов‘язково

💎💎💎Цей аромат можна назвати унісекс,яскравого поділу на жіноче і чоловіче в ньому немає.

Стійкість у аромата відмінна 10-12 годин і також має шлейф,мені подобається його використовувати і в холодну пору року і в теплу,доречний буде будь-де)

Jose Eisenberg J'Ose
Jose Eisenberg J'Ose