Анастасія Фоміна

Неприємний моментик з цією міцелярною водою😿

Неприємний моментик з цією міцелярною водою😿

Чи то я просто не люблю міцелярки,чи то саме з цією в мене не вийшло подружитися.Раніше часто купувала різні міцелярки і тестувала,але найкращу для себе так і не знайшла.Вирішила спробувати цю,відгуки були вдебільшого позитивні і мене це підкупило як і завжди.Купувала цю міцелярку десь півроку тому,а може і більше,і тільки зараз змогла її добити.В цілому міцелярка непогана,макіяж або залишки косметики змиває добре та швидко,не сушить шкіру,висипів не провокує.Але мені вона не пвідійшла повністю,бо чомусь мої очі дуже погано на неї реагують.Причому вони починають реагувати саме тоді коли я використовую її саме на обличчі не заходячи на зону очей.Одразу починають сльозоточивий,червоніти.Аромату ніякого різкого нема,спирту теж.Звичайно саме засоби декоративні для очей я нею не змивала.Також слід відмітити,що ця міцелярка залишає певну плівку,яка при контакті з водою стає мильною трохи(я сподіваюся,що всі знають,що міцелярну воду варто змивати обов'язково).

Міцелярна вода цілком нормальна і свої безпосередні функції виконує,плюс бюджетна,але варто бути обережним,якщо у вас чутливі очі.

Неприємний моментик з цією міцелярною водою😿