Чорна Юлія ❤

Моя боротьба за волосся

Моя боротьба за волосся

Кілька років тому, ще до ковіду, в мене просто посипалось волосся. Знаю, я далеко не одинока у цій проблемі, тому сподіваюсь, що мій досвід стане корисним.

Одразу оговорюсь, що в мене нема ніяких страшних хвороб, які б могли це провокувати, випадіння було не очаговим, але переважно у лобній ділянці, через що це було досить помітним, особливо на фото. В мене не було лупи, зуду, подразнення, чи чогось іншого.

Боротьбу ми розпочали з моєю колишньою перукаркою, продовжили з новою, та завершити з перемогою мені вдалося лише з дієтологом)

Що я НЕ робила :

- я не зверталася до тріхолога

- я не зверталась до косетолога

Спитаєте , чого не зверталась - бо дурна була ))) (хоча по ітогу може просто зекономила грощі, як знати)

Я використовувала :

- шампуні/бальзами для росту волосся (оці всі ментолові штуки, які мають стимулювати ріст), не буду називати марки початкового периоду бо частково не пам'ятаю, і не хочу робити антирекламу , бо завжди є шанс "помилки вижившого"

- массажі голови

- скраби , з підвищеною увагою до ділянок з випадінням волосся

- дермаролер з "ампулами від випадіння та для стимуляції росту"

-аплікатор - валик Ляпко, для стимуляції кровотоку.

Чи мало це все ефект? Мало але дуже не постійний : остаочно я звичайно не облисіла, волосся ставало випадати десь менше, потім знову більше і так по колу.

Доки не сталося "диво" Ну, точніше як диво, стан здоров'я мене придавив з боку кардіології, і я щоб в свої 35 рочків не склеїти ласти від інфаркту, вирішила зайнятися власним здоров'ям і пішла під повний контроль до дієтолога (на програму) .Мені розрахували режим життя - коли сплю, тренуюсь, їм, працюю. Ретельно розробили режим харчування - що їм , у скільки годин і скільки грамів. На сьогодні , 18,03,2023 р я на програмі вже 9,5 місяців і о чудо, волосся поперло відростати, і загальний стан волосся став значно кращим ! Які висновки з цього я роблю :

1. Все іде з середини. Якщо в организмі не вистачає потрібного , то ніякі зовнішні засоби не допоможуть, хочь цілодобово втирай та стимулюй. Без правильного харчування - усі засоби - гроші на вітер.

2. Регярний сон, відпочинок, відсутність стресу (або його контроль) - мають значення .

3. Усі зовнішні засоби (які я описувала вище) - мають місце бути, але як помічники , але не як основні методи боротьби з випадінням волосся. Нижче відмічу засоби, які сподобались з використаного (нажаль зараз не всі є в наявності і не всі дає тегнути)

Зараз з всього "зовнішнього" я використовую лише :

Лосьон укрепляющий против выпадения волос Insight Loss Control Fortifying Treatment https://club.makeup.com.ua/looks/4467/

та

масажі голови

Усім дякую за увагу, сподіваюсь мій допис буде корисним ! Обіймаю міцно!