Анастасія Фоміна

Тестуємо шампунь та бальзам Glisskur👩🏻

Тестуємо шампунь та бальзам Glisskur👩🏻
Тестуємо шампунь та бальзам Glisskur👩🏻

Сьогодні тестуємо вперше ці два продукти від Schwarzkop.Це шампунь на бальзам.Ці засоби мені порекомендовали як дуже хороші-от і перевіремо.

Ітак,волосся в мене нормальне,але я декілька років фарбувалася(були в мене експерименти з кольорами ,і чорна була і освітлювалася),зараз я відрощую свій колір,вже рік не фарбуюся,але відросло мого ще не так багато.Тому можна сказати,що волосся в мене не в дуже прям хорошому стані,плюс воно пушисте ще з дитинства.

Шампуні я люблю такі,щоб промивали добре,але не сушили та не викликами перхоть.Цей шампунь для блиску волосся.Він мені підійшов,добре розмилюється,приємно пахне,економічний у використанні,промиває нормально та є відчуття зволоження після миття.Зуду поки нема,перхоті також(сподіваюся з часом в процесі використання і не буде).

Бальзами я люблю жирненькі,такі щоб добре зволожували волосся,розгладжувати та покращували розчісування.І цей бальзам повністю відповідає моїм вимогам.І пахне до речі жуйкою.Волосся після нього гладке,м'яке і блискуче.

Додаю ще фото як виглядає волосся після використання цих продуктів.Мені загалом дуже сподобався ефект.