Анастасія Фоміна

Купила крем-отримала висипи у подарунок😢

Купила  крем-отримала висипи у подарунок😢

Сьогодні розповім вам про свій негативний досвід з цим кремом.Купила я цей крем ще влітку,повелася на те,що це заявлено як зволожуючий крем з тонуючим ефектом,тобто основна його дія -бути кремом доглядаючим саме,а не тональним.Я люблю тональні крема,які максимально непомітні та легкі,і як раз я шукала зволожуючий крем із хорошим фактором спф. Наткнулася на цей крем випадково десь,купила і була впевнена,що все мені підійде.Чому була така впевненість,що він мені точно підійде?Не знаю,можливо тому ,що з косметикою Avon я знайома давно і багато продуктів мені раніше подобалися.Але тут сталося,не так як гадалося.

Купила  крем-отримала висипи у подарунок😢

Почнемо з плюсів цього засобу:

1.фактор SPF(він завжди необхідний)

2.легка та невагома текстура

3.універсальний відтінок(крем сам по собі білий,але коли його розприділяеш то видно,що в ньому є неначе гранули пігменту,які розчиняюся,змішуються і виходить ,що колір крему стає більш бежевий і в кінці кінців цей продукт реально трохи додає колір шкірі).

4.сяючий фініш(для тих хто любить таке)

5.є зволоження реально

Не дивлячись на те,що цей продукт має достатньо плюсів,я все ж таки так ним і не змогла користуватися,бо він мені жахливо забиває пори та викликає висипи.

Причому мені навіть подобався дуже сяючий фініш,але ж здорова шкіра мені важливіша.В мене доволі рідко шкіра реагує на якийсь продукт саме реакцією у вигляді висипів,то мені навіть страшно уявити,що ж такого не сподобалося моїй шкірі в цьому кремі.Я думаю,що це сталося або через SPF,бо моя схильна до жирності шкіра,не дуже його любить,або в складі є якісь силікони,які можуть провокувати висипання.Ще з мінусів,відмічу,що він буде сильно відпечатувався усюди і з часом носіння його на обличчі сяючий фініш ставав дуже непривабливим,так ще і ставало дуже сильно видно сяючі часточки,які до цього не були особливо помітними.

Тепер цей крем використовую коли наприклад одягаю щось з одягу,де відкриті руки чи ключиці,він служить мені засобом,який вирівнює тон шкіри та додає сяяння.