Анастасія Фоміна

Що ж не так з цією термо-маскою?😏

Що ж не так з цією термо-маскою?😏

До мого замовлення мені поклали в подарунок термомаски від Hair trend.Сьогодні вирішила спробувати одну з них для жирного та позбавленого об’єму волосся.Одразу є цікавий момент,якщо це термомаска то напевно,її треба наносити на шкіру голови,щоб був якийсь ефект тепла завдяки якому відбувалося б укріплення волосяних цибулин і внаслідок цього,через якийсь певний час можливо випадіння припинилось або хоча б стало менше.Але в цьому випадку виробник зазначає,що маску варто втерти по всій довжині.Якось нелогічно та дуже тупо,бо навіщо нам термоефект по всій довжині.

Ще момент це склад.У складі вже на ТРЕТЬОМУ місці ми бачимо спирт. Логічно виникає питання навіщо в масці для волосся взагалі спирт в такій концентрації(якщо він стоїть майже на початку складу,то це явно означає,що його там немало).У складі також є екстракт кореня лопуха,декілька видів олії та навіть кератин.

Гаразд,я не спеціаліст по складу ,будемо розбиратися безпосередньо з дією маски.Відкриваючи ми бачимо всередині просто рідину прозору,що нагадує водичку звичайну.Одразу жахливо тхне спиртом,ми вже з‘ясували,що це цілком логічно,бо спирт там є.Скажу відверто,наносити цей продукт на корені я не ризикнула,бо навіщо мені спирт на коренях.Потримала я його декілька хвилин,нічого не відбувалося від слово взагалі.До речі наносити цей продукт дуже не зручно,бо воно все розтікається,стікає з волосся,ще і під час нанесення може бризкати вам у обличчя(будьте обережні з цим).Змила врешті решт і о чудо-результату нуль,все як я і думала.Після змивання до речі запах спирту залишився на волоссі.Прийшлося мити шампунем знову.

Що ж висновок мій такий:це щось максимально мені не зрозуміле.Повноцінною маскою я це назвати не можу,бо і консистенція не така як має бути та і дії я теж не побачила.Можливо я звичайно якби нанесла на шкіру голови,то відчула б заявлений термоефект,але нема бажання мастити спирт на корені.В мене є ще другий пробник такої маски тільки для сухого волосся,бажання тестувати його в мене вже точно нема.