Анастасія Фоміна

Персикова пудра від Eveline🫧

Персикова пудра від Eveline🫧

В мене вже колись була розсипна пудра від Eveline,яка мені дуже подобалася.Коли побачила бананову та цю персикову на полицях в магазині,вирішила спробувати,обрала персикову.Обирала якщо чесно просто по аромату.

Об'єм тут 6 грамів,я зустріла пудри і з більшим об'жири,але як для бюджетної як ніяк,це цілком нормальний об'єм.Аромат варення персикового та ледь відчутний саме аромат пудри.Він доволі сильно відчувається під час нанесення на шкіру.І нажаль саме аромат став для мене проблемою в цій пудри,в мене дуже чутливі очі,які доволі яскраво реагують на віддушки в продуктах для обличчя,тому коли наносиш цю пудру на обличчя, в мене моментально починають свербить очі.Думала,що то реакція може на якийсь інших продукт догляду чи декоративної косметики,але з'ясувала,що коли використовую саме цю пудру одразу очі реагують.Звичайно,це індивідуальна реакція,тому якщо плануєте купувати продукти для обличчя,які мають яскраво виражений аромат,то майте на увазі,що може бути таке як у мене.

Персикова пудра від Eveline🫧

Але відкинемо тему аромату та зосередимо увагу саме на якості цієї пудри та її властивостей.Мені пудра реально сподобалася по якості,я б з радістю продовжида користування нею,якби не реакція очей.Вона по текстурі дуже шовковиста, має дрібний помол, сяючих частинок не має, що плюс. Відтінок універсальний як на мене, лягає на шкіру напівпрозоро тонкою вуаллю.Є ефект згладжування рельєфу,пори стають менш помітними.Пудра не підкреслює лушення,не сушіть шкіру,добре матує,але не створює ефект перепудреності,з нею шкіра виглядає живою.На мені ця пудра виглядала дуже добре і що найголовніше,вона реально доволі стійко стримувала жирний блиск та макіяж тримався набагато краще аніж без неї.

Продукт реально хороший,зі своїми функціями справляється добре,але майте на увазі момент з ароматом,якщо у вас нормальна реакція на доволі явний аромат,то можлива ця пудра це ідеальний варіант для вас.