Анастасія Фоміна

Реп‘яхова маска проти випадіння волосся💆‍♀️

Реп‘яхова маска проти випадіння волосся💆‍♀️

Сьогодні розкажу про свої враження від маски для волосся українського виробника Dr.Sante.В мене позитивне ставлення до цього бренду,тому цікаво було протестувати цю маску.Сподіваюся зрозуміло,що не дивлячись на те,що виробник запевняє нас,що це маска проти випадіння волосся-насправді ніякого ефекту зміцнення та запобігання волосся від випадіння.Чому?Та тому ,маска для того,щоб давати такий ефект,має діяти безпосередньо на волосяні цибулини,а цю маску як я розумію наносити треба на довжину.Можливо звичайно і можна спробувати нанести її саме на корені,але зазвичай,якщо наносити продукти якісь перед тим як мити волосся,то потім волосся швидше брудниться.

Тому миємо волосся та наносимо цю маску.Аромат трав‘яний,доволі відчутний,до речі на волоссі він залишає і після змивання.Текстура маски легка та густа.Залишала я цю маску на 5-7 хв,змила без проблем,після сушки волосся м‘яке,блискуче,розсипчасте,немає відчуття обтяження.Але моє волосся зазвичай після масок для волосся перестає сильно пушитися та стає більш гладке,тут такого ефекту немає.

Волосся добре розчісується,виглядає добре.Подобається ,що тут доволі великий об‘єм за дуже приємною ціною.