wowmom

Весна - це ідеальний період для теплих відтінків, або найшвидший спосіб затонувати волосся!

Весна - це ідеальний період для теплих відтінків, або найшвидший спосіб затонувати волосся!
Весна - це ідеальний період для теплих відтінків, або найшвидший спосіб затонувати волосся!
Весна - це ідеальний період для теплих відтінків, або найшвидший спосіб затонувати волосся!

Привіт, красуні!

За що я люблю блонд? Так це за те, що можна гратися з віддінками. Хочеш - тонуй волосся у попелясті кольори, хочеш - у рожеві або персикові, а хочеш - додай краплинку золота:-)

Зараз існує просто величезний вибір тонуючих засобів: це і спеціальні фарби, і пігментовані шампуні, і бальзами.

З мусами я стикаюсь вперше, але впевнена, що не в останнє.

Весна - це ідеальний період для теплих відтінків, або найшвидший спосіб затонувати волосся!

У лінійці Indola Color Style Mousse 15 віддінків. Є варіанти і для брюнеток, і для середніх тонів волосся, і, звичайно, для блондинок.

Якщо вам потрібно нейтралізувати небажану жовтизну, то ви знайдете мус саме для цих цілей.

А я, наприклад, шукала такий засіб, який як раз таки і додасть золотавого кольору, і тому обрала віддінок Honey Blonde.

Дозатор у муса звичайний, без всяких фокусів. Завдяки йому, можна отримати потрібну кількість засобу.

До речі, варто зауважити, що він дуже класно пахне, і цей аромат деякий час залишається на волоссі.

Піна виходить досить пружна, але вона легко розподіляється.

Мус економічно використовується, адже його вистачить на 15-20 повноцінних тонувань.

Тепер покажу як він працює:-)

В мене блонд на 8-9 рівні глибини тону. Фарбування по типу балаяжу (треба якось розказати, як я висвітляю волосся без порошку).

Підтон досить холодний, адже раніше я регулярно користувалася фіолетовими шампунями.

Наношу мус на свіжевимите вологе волосся, яке добре віджимаю рушником.

Розподіляю, а потім сушу феном, та роблю укладку.

До речі, мус має середню ступінь фіксації, тому він стане ідеальним варіантом, якщо вам потрібно зробити зачіску.

Ось і результат!

Я в захваті від віддінку, адже саме такий колір я і хотіла.

Теплий, яскравий та золотистий.

Тримається він приблизно 4 миття волосся, що досить непогано, адже це не перманентна фарба.

Змивається рівномірно, без плям.

Одяг, постільну білизну не фарбує.

Отже, підводячи підсумки, хочеться сказати, що якщо ви шукаєте простий у використанні, стійкий тонуючий засіб, зверніть увагу на мус Indola Color Style Mousse.

Дякую за увагу!