Anna GOLD

Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН

Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН

Фантастичний неймовірно швидкий ефект. 5 хвилин і моє залутане, ще дуже вологе волосся,без супер шампуню і супер олійки (трохи олійки,що вже була в наявност нанесла на вологе волосся) і волосся розчесане!

Вичісує усе відмерше волосся і що важливо, усе це волосся залишається на щітці, не лежить усюди чи літає навколо мене, як зазвичай)) А ще зарахунок густої щітки волосся без фену майже сухе.

На порівняльному фото фен для волосся ще не використовувала. Я в приємному шоці! Як довго я сумувала за цим відчуттям легкості! Безболісно, легко, швидко!

А на сухе волосся з якоюсь гарною олійкою ще й відполірує до блиску за рахунок натуральної щетини чорного кабана.

Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН
Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН
Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН
Неймовірно ШВИДКИЙ 🔱 ефект щітки за 5 ХВИЛИН

Щойно помила волосся, підсушила рушником, трохи олійки і на 5 хвилин закутала у рушник. Через 5 хвилин зняла рушник і вирішила протестувати мою нову щітку для волосся на мокрувате волосся і розплутати його. 5 хвилин і пів голови вже розплутано і навіть підсущено за рахунок щільної щетини.

Я задоволена, як мале дитя, хоч гребінець і не дешевий, але його вартість окупилась на всі 100,навіть 200%.

Дуже раджу такого стилю гребінець! Головне щоб на пластикових прутиках не було голівок і щоб використовувався натуральним ворс, щетина кабана.

Краще щітки для волосся на данний момент просто не буває! Майже вся натуральна

Для мого волосся така швидкість, як швидкість світла. (азвичай 30 болісних хвилин, а то й більше)