Нестеренко Алина

Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel

Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel

#Пролог.

Перш ніж розкрити вам, моїм читачам, цей продукт, зазначу, що відгук пишеться після 3 місяців щоденного використання, тому моя суб'єктивна думка справедлива, без зайвих слів

Шкіра в мене злегка смугла з теплим підтоном, нормального типу зі схильністю до сухої

Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel
Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel
Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel
Вау- сяяння та ефект доглянутої «скляної» шкіри від Chanel

Хто, так само як я, шукає тональний, який легкий по текстурі , не лягає маскою та не завалюється в усі складки та пори? Ось в пошуках такого засобу я й наштовхнулась на Les beiges eau de teint water-fresh Tint від Chanel.

В комплектації йде коробка, в якій лежить пластикова пляшка з дозатором та спеціальною кісточкою з натурального ворсу. Жодної плівки немає, підтвердження що саме я відкрила вперше цей тональний - немає, але кісточка в плівковій тубі все ж таки(на фото можна побачити).

На фото намагалася максимально передати різницю між чистим обличчям(тільки після усіх процедур з догляду) і обличчям, на якому нанесений лише (!) тональний засіб від Chanel.

Беззаперечно, засіб дає хоч і легкий слой тонального, але перекриття є. Одразу ж з'являється цей довгоочікуваний мною блиск, але не як "жирний маслянистий блін, а делікатне розкішне підсвічування шкіри зсередини!

Кожен день він витримує цілий робочий день та ввечері приходжу до дзеркала і знаю, що мене чекає той самий стан який був вранці, жодного натяку на те, що засіб спливе або западе під очі, чи скатається в зморшки

Висновок: цей засіб дійсно коштує кожної гривні, бо це те, що я шукала . Але! В ньому немає спф, дівчата! а отже, потрібно завжди щось наносити зверху , чи пудру, чи сам крем з спф-захистом ...і це головний мінус тонального, адже наносячи якийсь засіб зверху, ти втрачаєш усі чудеса блиску цього засобу ..

Чому саме ВІН:

  1. Легке перекриття, не відчуваєш на обличчі
  2. стійкість
  3. блиск як у голлівудських зірок
  4. приємний запах

Чому не №1:

  1. Повністю не висихає за рахунок текстури, а як наслідок - залишає сліди на речах/телефоні
  2. потрібна "сноровка" в нанесенні
  3. немає спф
  4. достатньо великий розхід - за 3 місяця в мене пів банки (з економією)

Я не одразу пристосувалася до нього, скажу чесно. І розход засобу був би набагато більший, якщо я використовувала ту кісточку, яку вони кладуть в упаковку, адже як правильно говорять дівчата - кісточка з'їдає половину треального. Найекономніший варіант - пальцями, але ! в ідеальному випадку візьміть палітру для змішування текстур, якщо немає підійде будь-який плоский чистий та продезінфікований (!) предмет з пластику або скла, де можно видавити з дозатора тонального і перемішати там текстуру (вода та пігменти - складові тонального всередині) й потім вже нанести на обличчя.

Сподіваюсь, була корисною !

Нестеренко Алина
2
Підписники
0