CC cream від Erborian
Не покладала великі надії, але сподобався.
Я вже перепробувала напевно всю дермакосметику і їхні СС, ВВ та тональні креми. І то мені сушить надто і підкреслює всі шелушіння, а то зволожує занадто і я як млинець вже за 1-2 год, а то й швидше.
Ніяк не могла підібрати хороший для своєї шкіри.
Останній був Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16HR, але у мене пішло загострення дерматиту на обличчі і він підкреслює всі сухі ділянки, навіть ті, котрі не дуже видно без косметики.
А ось від Erborian не пересушує і перекриває почервоніння.
Взагалі сам СС крем білий на колір, але коли його наносиш на обличчя відразу темніє. Я боялась спершу брати, адже писали, що він дуже оранжевий, навіть найсвітліший, але мені підійшов.
Я наношу небагато, його вистачає зовсім трішки. Він підлаштовується під тон обличчя та не відчувається, попри густу консистенцію.
Тримається чудово, не забиває пори, не провалюється у них і не жирнить шкіру.
На телефоні не відбивається і не бруднить одяг - однозначні плюси.
Загалом я задоволена ним.
Коментарі (0)