Анастасія Фоміна

Новий парфум українського виробництва🍊

Новий парфум українського виробництва🍊

Спробувала новий для себе український бренд Mareve,який зацікавив мене своїми парфумами(бачила в них ще спрей для дому,парфумовані лосьйони та свічки,обов’язково щось спробую).Довго думала який взяти конкретно парфум і обрала Secret sense.Це фруктовий тип аромату. Спочатку при нанесенні на шкіру відчувається різкий доволі аромат мандарину,причому такого кислого і пахучого,потім в цьому мандарині починають грати нотки якоїсь зелені,мені нагадує базилік.Через кілька хвилин починають розкриватися квіткові ноти і аромат стає більш ніжним з відтінками ванілі,але не солодко-приторними.Через якийсь час аромат з неяскраво солодко-ванільного переходить в аромат свіжої тропічної маракуї.

Мені чомусь цей аромат десь віддалено нагадує аромат від Guerlain aqua allegoria мандарин-базилік,і от той аромат був для мене дуже різким,а тут є неймовірно крутий шлейф і цікавий мікс нот.Я би назвала цей аромат доволі багатогранним,бо якщо за ним слідкувати,то можна відчути,що він реально розкривається з часом і напевно на кожному по своєму.Стійкість цього аромату на шкірі десь +-5 годин,це доволі нормально.

Парфум залишив приємне враження,я точно не очікувала такого цікавого поєднання та розкриття за таку хорошу вартість.Обов‘язково замовлю собі ще якийсь аромат.Але дуже хотілось би щоб були мініатюрки або пробники,бо обирати аромат наосліп дише по опису складнувато.

Новий парфум українського виробництва🍊