Polina

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Почалась уся ця історія ,коли ми з родиною йшли на весілля мого двоюрідного брата...

Так от,моя рідна тітка професійний перукар ,вирішила я ,що на цьому святі я повинна виглядати надзвичайно гарно та попросила її пофарбувати мене ,та зробити мелірування рожевим 🤔

Мені впринципі дуже сподобалося ,але потім ми на деякий час припинили спілкування та мене понесло в яскраві кольори ...

  • Перший на черзі був яскраво рожевий(майже червоний) він виглядав досить гарно,але зараз я на це дивлюся та розумію ,що то була помилка 😂

#smilemakeupclub
#smilemakeupclub
  • Потім мені захотілося зробити мій улюблений колір, мені так сподобалося ,це виглядало яскраво 😍

На другому фото мій натуральний колір волосся,отже,на такому більш-менш темному натуральному кольорі фіолетовий виглядає гарно)

  • Блакитний !Це була велика помилка (на майбутнє,не робіть так 🥲)

По-перше,у ньому була вся ванна ,а потім і руки, та взагалі відмити його дуже складно, термоядерний якийсь 😂

По-друге,колір покрився дуже нерівномірно,та все моє волосся було в плямках(3 фото)

По-третє ,коли він почав вимиватися -волосся стало таке зелене ,ніби в мавки. Це тривало дуже довго,але колір вимився ,та нарешті я не хочу експериментів,дякувати Богу🙏😅

Мені здається,що ліпше ,ніж мій натуральний колір,мені не личить ніякий колір з усієї тієї веселки, яку я вже випробувала 💓

Експерименти це круто,але деколи вони призводять до зеленого волосся😂