Pilirina 💛💙

Бюджетний аналог профа?

Бюджетний  аналог профа?
Бюджетний  аналог профа?
Бюджетний  аналог профа?
Бюджетний  аналог профа?
Бюджетний  аналог профа?

Угорський виробник Kallos вже заполонив прилавки косметичних магазинів і швидко знайшов свою армію шанувальниць. Я до пари шампуньки придбала ще й масочку Hair Pro-Tox Cannabis Mask.

Перше фє - це аромат. Хімічний. Чим пахне конкретно – не можу сказати. Після використання запах на волоссі тримається довго. Не Шанель звісно, але якось пережити можна.

Мені не подобається аромат, він дешевий як на мене порівняно з салонними продуктами. На упаковці рекомендовано тримати маску на волоссі 3-5 хвилин. Я тримала 30 - марна трата часу. Маска заслабка, порівняно з тією ж Kallos Keratin. З волоссям просто нічого не відбувається. Змила, розчесала – все. Блиску, гладкості, зволожених кінчиків – нічого такого немає. Зараз цю маску використовую як базу для розігрітого кокосового масла, можу туди вкинути навіть стре яйце (чистий кератин), замотую цю кашу на годинку, змиваю за стандартним ритуалом і вуаля - волосся оживає. А можна використовувати як звичайний кондиціонер.

Чи куплю її знову? Саме цю - точно ні. Але, можливо, придбаю відро Kallos Keratin або ж Kallos Cosmetics Pro-Tox Hair Mask. Ці мені сподобалися, вони дієві. Їх відмітила під look’ом.

Бюджетний  аналог профа?
Бюджетний  аналог профа?