Olga Voronova

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Не знаю як у вас, але у мене деколи є настрій, коли смак деформується, і ти не знаєш чого хочеш) Так ось…..

Взяла Оля в тимчасове користування аромат у мамулі, бо вона гарно пахла, ще й пожартувала, що то ловець для «женихів»)))

Щедро надухарилась, одягнулась, пішла з гарним настроєм та в бойовому дусі )))

Але настрій був чудовим не довго😅 Мене почало нудити ще в таксі) Хоча водій зробив комплімент, що маю приємні парфуми)

Доречі, мама була права про женихів, шкода мені було не до них))) Вечір закінчився передчасно, але парфуми класні, на мамі нам с татом подобаються🤍

Ведуча нота для мене фруктова, персикова. Хоча в піраміді цієї ноти немає, але я відчуваю бабусине малинове варення з цілою ягідкою) Моя бабуліта мала для нього навіть спеціальну сковорідку, чітку пропорцію інгредієнтів та талант від Бога, бо воно божественно і відтворити його тяжко.

Потім щось цікаве. Терпкість. Какао дає йому терпкість, через яку він мене манить. Я з тих людей, що люблять гіркий шоколад з сіллю запивати міцною кавою без молока. Корисно? Ні. Але викид ендорфінів забезпечує.

Аромат живе своє життя, заповнює простір навколо вас гучно та безсовісно, якщо чесно. На мені так точно. На мій, але я розумію чого він подобається

Підсумую, слухайте та обіймайте Мам, бо вони щось в цьому житті знають.

І тестуйте аромати не перед важливими подіями))))) Обнімаю🤍

P.S. Якщо ви розумієте про який я мем, та знаєте як його завантажити, буду вдячна🤍