Илона

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

сталося це зі мною років так у 7-8. Я як і всі дівчинки починала цікавитися всякими маминими помазушками. Чому то мені здавалося що, вже настав час... Це було літо і я часто спостерігала як моя мама робить собі маски з ягід і фруктів, а саме свіжа полуниця або банан, кружечки огірка, ну ви мене розумієте 😎

Думаючи що стану виглядати краще і я, почала думати з чого зробити мені маску) На мій жаль полуницю я всю з'їла. А більше у холодильнику нічого не знайшла. Огірок і Сметана мене якось не приваблювали 😜

І тут мене буває геніальна ідея. Щоразу коли я ходила в магазин, на шляху було моє улюблене солодке деревце) Пішла я значить на збори врожаю. Успішно зібрала у пакетик і пішла додому. Знайшла у мами порожню баночку з-під крему, щоб виглядало по-дорослому) Насипала ягід розтовкла, вже чекаючи приголомшливого ефекту на моїй шкірі.

У цей момент зайшла моя старша сестра і вирішила запитати, що я роблю, відповіла як є - маску для обличчя. Чомусь мене не збентежила її хитра посмішка, попросила щоб я потім прийшла їй показала)

Нанесла я свою хенд мейд маску і сиджу чекаю.

Щоб ви зрозуміли, маску я зробила з фіолетової шовковиці. Варто пояснювати, як довго я ходила як аватар або чому моя сестра вирішила мені не заважати? 😂😂😅

Илона
2
Підписники
0