Анастасія Фоміна

Vegan пудра від Lovely🌱

Vegan пудра від Lovely🌱

Спробувавши різні пудри і розсипчаті,і компактні,я зрозуміла,що саме розсипчаті мені підходять більше.Звичайно,розсипчасті пудри мають мінус в плані транспортування,але для мене і це не проблема.Шукала я значить якусь нову пудру і знайшла цю пудру від бренду Lovely.Взагалі з брендом Lovely я не дуже знайома,тому стало ще цікавіше.

Одразу відмічу,що багато продуктів від цього бренду,які я побачила на сайті та в магазині простор,мене зацікавили.

Отже,пудра Vegan Loose ,об’єм 7 г,що доволі непогано за таку вартість,хороше пакування,аромат відсутній(це плюс).Бренд запевняє, що:

-пудра чудово справляється із завершальним етапом макіяжу завдяки матувальним часточкам-це правда,закріплює тональний засіб добре.
- створює ефект «другої шкіри»-і справді пудра лягає дуже тонесенькою вуаллю.
- не забиває пори і не створює ефект «листкового пирога»-це взагалі для мене найважливіше,ненавиджу ефект запудреності,тому ця пудра мені так сподобалася,бо вона справді лягає невидимо,обличчя виглядає так неначе це якась така дивовижна матовість реальної шкіри.
- підходить для всіх типів і відтінків шкіри-справді,відтінок універсальний,пудра не біла,але вона не жовтить/розовить та з нею не змінюється колір тонального засобу.
- контролює появу блиску-це теж правда,я проходила 6 годин без бажання використати матуючі серветки чи припудрити обличчя знову,потім помітила,що на Т-зоні обличчя почало ледь ледь блищати.

Якістю пудри я задоволена,ціна бюджетна,дуже сподобалось.Радію,коли починаю своє знайомство з новими для мене брендами одразу з хороших продуктів.