Лещинська Софія

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Одного разу мені дуже хотілось зробити неймовірно гарні веснянки, але, те як я хотіла це зробити потребує уваги😅🤦‍♀️

Надивилася я тік ток, як дівчатка роблять весянки хною для тимчасового татуювання, це було так гарно, що захотілось і мені... Але котрий раз я упевняюсь, що

потрібно уважно все читати та дивитись дописи до всього... Отже, почала я їх робити.

3 самого початку все пішло не так, бо якась людина або це так трапилось на виробництві, що в коробці з

світло-коричервою хною, трапилась червона хна... Але це я дізналась тоді коли вже почала змивати хну з обличча коли вона засохла, бо коли я ії наносила

ніяких ознак, що хна червона не було. Вже потім коли я зробила веснянки і на носі, і на щічках, і трошки на лобі та підборідді, коли я зачекала 30 хвилин доки хна висохне, почала це все змивати, підіймаю голову до дзеркала, і бачу, що веснянки в мене червоні, і це виглядало наче мене обсипало, після мішка цукерок в дитинстві 😂🫢

Я не розумію, шо це таке, і мені доходить подивитися на саму обгортку з хни, і я дочитуюсь, що це "Fiery red color". Так я і проходила з такими веснянками 2 тижні,

тому що це була стійка-хна, і вона ну ніяк не хотіла

зтиратись з мого обличчя😆