falafelka01

Тіні PROVG, або не економна економія

Тіні PROVG, або не економна економія

Розпочну з бази, так би мовити — основи, матових коричнево-бежевих тіней. В мене 5 відтінків і 3 з них, як видно на фото, перетворились з пресованих пігментів в розсипчасті. Пробачити дану підлість я можу лише 031 відтінку. Він розкришився лише після того як в тінях стало видно дно рефіла.

  • 017 — світлий персиковий відтінок, абсолютно не проблемний, підходить для вирівнювання кольору на все повіко, ідеальний для щодених швидких макіяжів
  • 031 — теплий рижий відтінок "привіт Кайлі Дженер", використовую для побудови форми
  • 052 — брат 031 за метою використання, також теплий, але без помітної рижини. В порівнянні з іншими має гіршу стійкість
  • 091 — насичений коричневий, на мою думку з червоним підтоном пігменту. Хороший, але в активних макіяжах може залипнути і не розтушовуватись в випадковому місці
  • 040 — просто чорний колір, на підложку лягає щільно, активно ним не користуюсь. За текстурою сухіший ніж інші
Тіні PROVG, або не економна економія

Не знаю яка була моя мотивація при виборі кольорів, але в комплект до коричневих потрапили зелений і рожевий сатини.

  • 010 — зелений з золотим блиском, схожий на жучка на сонці))
  • 093 — рожевий, напевно, з рожевими блискітками, бо інших я там не бачу

Обидва +- ок, але сильно розтушовувати їх не варто, тому що блискітки зникають, а брудний колір основи з'являється.

  • GL12 — виноградний колір, за рахунок світлих блискіток виглядає "вологим"
  • GL08 — класична бронза

Обидва мені симпатичні, мінусів я в них не знаходжу. Текстура дійсно масляна, м'яка.

Найчастіша комбінація для мене це 017 + 031 або 052. Легко, швидко, майже не можливо налажати, нанести можна хоч пальцями.

З 091 будую більш видовжену форму, туди ж додаю золоті тіні мейбелін, бо можу собі дозволити, і якщо нікуди не збираюсь виходити малюю стрілку, бо зазвичай бажання її намалювати завершується на першому оці.

За загальними враженнями для мене вище перераховані продукти на 4 з 5. Мінус один за те що розсипаються. Зекономити на них точно не вийде, але якщо вам потрібні 3 відтінки на кожен день, можна придбати, я свої використувую вже кілька років і на стільки ж вистачить.

P.S. Яскраві відтінки цих же тіней гірші по якості і пігментації, тому обираючи відтінок ви ще й граєте в азартну гру