Анастасія Фоміна

Тестувала шампунь з цієї лінійки,тепер на черзі бальзам💜

Тестувала шампунь з цієї лінійки,тепер на черзі бальзам💜

Що ж,я зрозуміла,що чомусь саме ця лінійка Elseve від L'Oréal викликала найбільше шуму,коли тільки з'явилася,причому відгуки і на шампунь і на бальзам якісь суперечливі.Хтось в захваті від них,а хтось каже,що волосся після використання стає як солома.Я орієнтуюся завжди ЛИШЕ на власні враження,бо всі ми знаємо,що кожен має різну шкіру голови,стан волосся і т.д.Шампунь з цієї лінійки залишив в мене приємні доволі враження,тому я вирішила спробувати і бальзам.І здається,я входжу в число,тих кому продукти з цієї лінійки підходять і подобаються.Бо бальзам викликав в мене тільки позитивні враження.Мені сподобалася текстура,бальзам густий,дуже добре обволікає волосся.Через те,що бальзам має густу текстуру,його не треба багато,тобто доволі економічний у використанні.Має неймовірний аромат,який залишається тепер зі мною на подушці.Волосся після миття дуже добре розчісується.Після висихання воно м'яке,більш гладке,мені здається стало більш блискучим та неначе здоровішим.Я вважаю,доволі непоганий результат.Тепер замислююсь над тим,може ще і маску спробувати🤔

Тестувала шампунь з цієї лінійки,тепер на черзі бальзам💜