rubywoo

як я подарувала свої тіні #smilemakeupclub

як я подарувала свої тіні  #smilemakeupclub

Привіт!

Історія, як кажуть, і сміх і гріх )) Запросила мене хрещена у кафе, на святкування її Дня Народження!

Я почала думати над подарунком. Це був набір для догляду, квіти і… я згадала, що купляла рідкі тіні, які жодного разу не використовувала. Відтінок був саме такий, яким зазвичай користується хрещена 🔥 Вирішено, тіні дарую також - подумала я. Тим паче, зазвичай вона користувалась звичайними сухими тінями, а це щось новеньке і користуватися досить легко: розтушував пальцями, і пішов 🙌🏼

Що ж, цей день настав. звичайно я не зібрала все заздалегідь. Тож почала швидко вдягатись, фарбуватись, розважати сина і паралельно складати подарунки у пакет. Коли поздоровляла хрещену, розповіла про тіні (як користуватись і т.д).

І ось проходить декілька днів, а то і більше 😬 Мені закортіло зробити макіяж своїми улюбленими рідкіми тінями. Я їх починаю шукати... і до мене доходить!!! Що я кинула у пакет свої улюблені luxvisage 04 (макіяж з ними ви можете бачити на фото 🥹), яких вже залишалась десь половина, замість новеньких від belordesign 🙈

На цьому історія не скінчилась! Мені, звичайно, було дуже незручно. Хрещеній про цей казус я вже не стала розповідати. Може вона ними вже користується, відтінок теж гарний, тіні перевірені, класні 😀🙈 І от, зустрічаю її на вулиці, дивлюсь, якісь дуже дивні в неї губи. Дуууже дивні... поки ми спілкувались, я розглядала та намагалась зрозуміти, що це таке на них. А коли вже попрощались, я зрозуміла, що на губах в неї були мої тіні 😅

А як ви використовуєте рідкі тіні? )) Хто куди ще мазав? 😁