Polina

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Я знаю-знаю,що багато хто не вважає це свято гарним та взагалі каже ,що це погане свято ,але я не надаю йому ніякого особливого значення :для мене це свято-день,коли я можу намалювати на своєму обличчі щось незвичайне та прикольне ...День коли можна одягти якийсь страшенно гарненький образ та піти так гуляти ,замовити усіляких смаколиків та насолоджуватися трілерами або фільмами жахів(взагалі я не люблю такі фільми,але раз на рік можу подивитися).

#smilemakeupclub
#smilemakeupclub

Одного дня ,а саме 31 жовтня 2019 року, ми з подругою намалювалися ,як на мене досить гарно,бо мені подобається щось незвичне хочаб раз на рік,та поїхали в парк,зробити гарних фоточок та розважатися...

Коли ми підійшли до метро,якась жіночка стала перед нами та почала, майже силою,змушувати нас змивати мейк ,кажучи ,що :"Ви так призвете нечисту силу,взагалі як Ви можете таке робити зі своїм обличчям".

Тоді це мене якось збентежило,а зараз я це згадую сміючись ,бо ну реально,що "таке" я зробила зі своїм обличчям?😂Я ж нікого не чіпала,нічого поганого не робила ,а просто намалювалась так,як мені подобається,це ж нікому не заважало 🤷‍♀️

Так от ,я й зараз дуже люблю це свято,дуже люблю на нього малюватися та,чесно кажучи,мені взагалі однаково ,що там будуть про мене думати люди навколо ...

  1. Перше фото -цьогоріч)
  2. 2021 рік(тоді я вирішила не багато малювати обличчя та зробила лише метеликів)
  3. 2020 рік(намалювала щось незрозуміле ,щоб використати штучну кров😅)

Висновок може бути лише такий:нікого не слухайте та робіть те,що вам подобається💓