Марина ✨

Цікава форма пензлика для нанесення тональних засобів.

Цікава форма пензлика для нанесення тональних засобів.
Цікава форма пензлика для нанесення тональних засобів.
Цікава форма пензлика для нанесення тональних засобів.

Чому для мене стала цікава така форма пензлика для макіяжу... Я перепробувала багато пензлів різної форми і різного матеріалу. Тому хочу прокоментувати цей пензлик в порівнянні з іншими.

▪️ матеріал-

  • ворс синтетичний -✅

Як на мене, синтетичні матеріали можуть бути якісними та приємними на відчуття при нанесенні косметичних засобів.

Так, натуральний ворс буде краще "працювати", але і ціна у цих пензлів буде значно вище.

Як на мене, для домашнього використання, достатньо буде і синтетичних пензлів. А ще, натуральні пензлі не екологічні.

  • дерев'яна ручка - те, що вона не пофарбована ✅ не буде втрачати свій зовнішній вигляд під час використання.
  • ворс гарно набитий і не занадто щільно ✅
  • ворс не випадає, не динях, гарно зафіксований✅

▪️ використання

✅ не поглинає рідкі текстури

✅ добре розподіляє тональний засіб,прогалин при нанесенні не має.

▪️ форма - це те, що мене засмутило.

➕ те, що він скошений, зручно профарбовувати біля очей та біля носика.

➖ не велика площина, він більш сплющений, для мене це не зручно. Зараз частіше використовую для нанесенні скульптору.

▪️ розмір пензлика 1,6 см* 2,1см.

▪️ стильний дизайн, приємно тримати у руках.

Для мене найзручнішою є круглий пензлик зі зрізаним рівним краєм, як варіант - пензлики дуо- фібра (пензлик _3 у списку продуктів)

Плоский пензлик для тону (пензлик _2 у списку продуктів ) мені теж не був зручним. Займає більше часу для нанесення засобу, треба гарно розподіляти, щоб не було прогалин.

Ще у мене був щільно набитий пензлик зі скошеним краєм і коротким ворсом ( пензлик _4 у списку продуктів) Він взагалі не сподобався! Наносить не рівномірно. Через те, що дуже щільно набитий ворс, пензлик твердий- не приємно наносити засоби. А головне- дуже важко його вимити, засоби залишаються на пензлику через щільність його ворсу.

Для мене був фаворитом пензлик для тону від Luxvisage. Він вже не продається, тому буду продовжувати шукати альтернативу.

Марина ✨
6
Підписники
0