Pryk Lesia

Мій шлях відновлення волосся після AirTouch

Мій шлях відновлення волосся після AirTouch

Відростивши свій колір в моду прийшов AirTouch. Я довго вагалась і знайшовши салон з гарними фото - записалась.

Волосся до:⬇️

Мій шлях відновлення волосся після AirTouch

Результатом я була дуже задоволена і не догадувалась,які наслідки будуть чекати мене попереду 😏 Волосся було блискучим,мягеньким + його гарно підрівняли,вивчила всі питання на рахунок догляду за висвітленим волоссям .Але «щастя» пройшло дуже швидко😓коли я побачила,що моє волосся просто посипалось і з кожним днем ставало гірше. До тонування в салоні діло не дійшло,бо проблеми «вилізли» набагато раніше. Розчесати кінчики не допомагали ні маски/кондиціонери/незмивашки/олійки і т.д., а волосся на очах ставало коротке (

  • Перше і саме головне: я кожного місяця обрізала кінці. -Шкода? -Дуже!!,але по-іншому не вийде,бо спалене волосся всерівно відпаде;
  • Зафарбувала у природній колір;
  • Дальше я зробила легкий ботокс(там майстер сказав,що в салоні волосся жахливо спалили,від кінчиків до коренів) Ботокс для спаленого волосся не панацея,просто моє волосся пористе і в результаті при розчісуванні ще більше травмувалось. А ботокс розгладив його і дав шанс виглядати,як «людина»😅без допомоги стайлерів;
  • Курси холодного відновлення волосся,щоб зволожити його зсередини та наповнити білком і за рахунок цього зміцнити;
  • І останнє це догляд на відновлення і зволоження (Всі у відмічених).

До ідеалу волосся ще далеко,але саме головне,що волосся менше ламається,відростає здоровим і з’явився блиск💫