Анастасія Фоміна

Класний бюджетний консилер від O’bays💓

Класний бюджетний консилер від O’bays💓

Познайомилась я з новим для себе українським бюджетним брендом косметики O’bays.Взяла собі консилер.Мені дуже подобається пакування,якесь воно таке мінімалістичне і приємне,плюс дуже добре видно відтінок продукту та його кількість.Я взяла найсвітліший відтінок 01,це не прям дуже світлий ,він не підійде білосніжкам,але мені підійшов ідеально по відтінку.Він заявлений як делікатний,і це справді так.По текстурі він легкий,розприділяється безпроблемно,але дає доволі непогане перекриття і в зоні під очима,і локально,якщо наносити конкретно на якісь недоліки.Не сушить та не підкреслює лущення.Але я перший раз тестувала його поверх тонального засобу і розносила пальчиками,і чесно не зрозуміла,чи то він не подружився з тональним моїм чи що,але виглядав він не дуже.Потім на наступний день,я спробувала нанести його та розприділити за допомогою вологого спонжу і стався ефект вау.Мені дуже сподобалось як консилер виглядав на моїй шкірі,до речі він не підкреслює мені ніякі маленькі зморщечки і добре тримається не збираючись в складки.Я думаю такий формат не дуже щільного та замазачного консилеру підійде для повсякденного макіяжу.

Як висновок можу сказати,що консилер хороший і мені сподобався,але з ним варто спробувати яким саме способом вам підійде його наносити та розприділяти.

Класний бюджетний консилер від O’bays💓