Анастасія Фоміна

Олія проти віпадіння волосся:дійсно працює чи марна витрата грошей?🪴

Олія проти віпадіння волосся:дійсно працює чи марна витрата грошей?🪴

Цілком впевнена,що кожна в своєму житті хоч раз зтикалась з "волосопадом".От і в мене рік тому стався повний капець із здоров'ям ,от і волосся теж почало мене покидати.І я почала шукати засоби ,які мені допоможуть.Знайшла цю олію на просторах мейкапу,начиталась позитивних відгуків і обрала її собі на тестування в маленькому об'ємі.Користувалась я нею регулярно:раз на тиждень перед миттям волосся наносила на корені,утеплювала та прогрівала.Вона не пече,ніяких неприємних відчуттів не викликає.Має приємний аромат,доволі економічна в використанні.Вимивається вона без проблем.Після миття та сушки феном об'єм на коренях нереальний,волосся блискуче і красиве.Не можу звичайно стверджувати точно,але користуючись цим засобом впродовж декількох місяців мені здалось,що волосся і правда стало менше випадати,але правда то чудодійне дійство олії чи просто самонавіювання я не знаю.Звичайно проблема випадання волосся майже завжди криється в проблемах внутрішньої роботи організму,а подібного роду косметичні продукти,можуть лише ззовні діяти на проблему.

В плані боротьби з випадінням волосся не знаю наскільки вас врятує ця олія,а от вцілому на волосся вона точно діє непогано.