wowmom

Тестую туш Maybelline Sky High Cosmic Black! До/після! Я вражена:-)

Тестую туш Maybelline Sky High Cosmic Black! До/після! Я вражена:-)
Тестую туш Maybelline Sky High Cosmic Black! До/після! Я вражена:-)
Тестую туш Maybelline Sky High Cosmic Black! До/після! Я вражена:-)

Привіт, красуні!

Якщо ви хоч трошки цікавитесь сферою бтюті, та дивитесь Тік Ток/Ютуб, то ви точно чули про туш Maybelline Sky High у рожевому дизайні.

Чесно кажучи, я не пам'ятаю більш хайпової туші, ніж вона.

Під впливом реклами, я також побігла тоді її купувати, і знаєте що?

Вона мені не сподобалася! Там була дуже гнучка щітка, яка нормально не профарбовувала мої вії. До того ж, туш швидко висохла, і я більше ніколи до неї не поверталася.

Але від тестування оновленої версії я не втрималася.

Що ж, знайомтеся - Maybelline Sky High Cosmic Black.

Тестую туш Maybelline Sky High Cosmic Black! До/після! Я вражена:-)

Дизайн такий самий, як і звичайної версії. Єдина відмінність - це колір флакону. Тепер він чорний:-)

Об'єм - 7,5 мл, і я думаю, що вистачить туші приблизно на 2 місяці. Це максимум, може і менше.

Щіточка така, як я люблю - невеликого розміру, силіконова, щітинки м'які та не дряпають око.

Та найголовніше - щітка не гнеться, як у рожевій туші.

Вона добре "хватає" кожну війку, тому можна промалювати очі від коренів до самих кінчиків.

В мене від природи досить нормальні вії, довгі, підкручені, але світлі. Без туші їх не видно.

Тому це для мене номер один у косметиці!

Нанесла туш у два шари, і мені дуже сподобалось, як виглядає макіяж. Вона і подовжує, і підкручує, і додає трошки об'єму.

Поки нова, вона не осипається, що теж великий плюс. Далі будемо дивитися)

Поки що по всім характеристикам туш на 5 з плюсом.

Найголовніше, що погляд з нею більш виразний, тому вона ідеально підходить для нюдового макіяжу.

Я задоволена, і це найголовніше.

Чесно кажучи, с тушами від Мейбелін в мене не дуже відносини (я перепробувала майже всі), і поки що саме версію Cosmic Black, я залюбки би повторила.

Дякую за увагу!