Анастасія Фоміна

Базова кольорова палетка🌈

Базова кольорова палетка🌈

Отже,в мене був час ,щоб добре погратися з цією палеткою перед тим як написати цей допис зі своїми вироками.Скажу чесно,я хотіла цю палетку,не дивлячись на те,що чула у блогерів ,що вона така собі середня по якості.Але бренд Eveline я люблю і завжди покладаю надії на суперечні продукти.Тому її все таки купила і знаєте,зовсім не пошкодувала,вона мені подобається і рука реально тягнеться до неї.Звичайно я знаю,що є краще за якістю палетки,які плюс мінус так само коштують,але і ця непогана.Сама палетка доволі мініатюрна,кольори основні з яскравих,але я б не назвала ці відтінки неоновими.Хоча виробник запевняє,що це неони.Тримаються вони на повіках добре,не помітила,щоб вони осипалися особливо,пігментація як на мене середня,краще наносити пальчиком та нашаровувати,тоді можна отримати яскравий відтінок на повіці.Я ще для більш яскравого кольору використовую білу базу під тіні,тоді відтінки передаються ще краще.Тушуються ці тіні не дуже,тоді вони неначе стираються зі шкіри зовсім.

Базова кольорова палетка🌈

Я зробила свотчі,також я робила вже не один макіяж з використанням цієї палетки ,тому можна було побачити її в дії.Тіні як я помітила не тінтують повіки,але можливо якщо носити якийсь відтінок довго то можливо тінт і залишиться.