Олександра

З чоловічої колекції: Versace Pour Home

З чоловічої колекції: Versace Pour Home

...влітку 25 червня , традиційно , в мого брата день народження. І чомусь, не знаю чи це лише так в мене, коли потрібно комусь щось подарувати, то я як завжди без поняття ,що саме. Особливо це стосується для тих людей в яких і так, здавалося б все є. Ходиш , блукаєш, що саме це могло б бути . Яким би то не було чином, я наткнулася саме на цю туалетну воду. Знаю, знаю, що це річ індивідуальна й дарувати такі речі на свято та й взагальному вважається моветоном , втім мені дуже сподобався запах і я не втрималася та купила. Хоч і не прихильниця любові з першого погляду , та щось у цьому справді є. Мої мотиви любові до цих парфумів не такі вже й складні.

Авжеж , бо це Versace , як не як, (елітна парфумерія і весь цей пафос високого польоту 😉), а запах тонкий, легкий, мужній та невимушений. Чітко вловлюються цитрусові ноти, зокрема лимону та апельсинового дерева та квіткові :неролі , герані та гіацинту. Особисто я відчуваю так. Одним словом аромат - простий та гармонійний , це завжди приваблює і притягує. Ненав'язливо асоціюється з морським бризом...

Тип аромату: фужерні
Початкова нота: Бергамот, Лимон, Неролі, Шипшина корична
Нота серця: Білий кедр, Герань, Гіацинт, Мускатна шавлія
Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Мускус