Анастасія Фоміна

Шампунь з кавучиком🍉

Шампунь з кавучиком🍉

Нарешті я дісталася до цієї лінійки Superfood від Garnier.Чула про неї багато,причому як хорошого так і поганенького.Я довго обирала який саме шампунь з лінійки обрати,їх там здається 4 чи 5,і вирішила,що моєму волоссю напевно краще за все підійде з кавуном.Бо інші здебільшого підходять сухому типу волосся,боюсь що мені вони можуть перепитувати.Перше,що відмічу це пакування.Мені сподобалась пляшечка,хороший об'єм і доволі прикольне оформлення.Аромат неймовірний,переніс мене одразу в часи мого дитинства коли я фанатіла від різних жуйок і цукерок з кавуном.Текстура в нього густа,я його брала зовсім трошки и розмилювався він непогано.Тобто я думаю він буде доволі економічний в використанні.Мию я волосся завжди двічі,ніяких проблем чи неприємних відчуттів шампунь не викликав під час миття.До речі не дивлячись на доволі яскраву віддушку це мені ніяк не заважало і не набридало.Взагалі мені здалось ,що на волоссі аромат стає менш яскравим,він неначе стає більш приглушеним і після миття волосся має якийсь солодкий аромат,але приємний і ненав'язливий.Розчісувалось волосся після миття добре,я не відчула прям вимиття до скрипу,але промивання достатньо хороше.Після сушки волосся м'яке,блискуче.Не можу сказати ,що є якийсь прям додатковий об'єм ,моє волосся само по собі більш менш об'ємне,але виглядає воно добре.Вцілому враження в мене залишися приємні.