Ксенія 💫

Його порівнюють з Lancome Teint Idole Ultra Wear, але в декілька разів дешевше

Його порівнюють з Lancome Teint Idole Ultra Wear, але в декілька разів дешевше

Вітаю! Сьогодні розповім про декоративний засіб, який в мене одночасно викликає як позитивні емоції, так і багато питань. Мова піде про тональний крем Fresh & Fit Awake Make Up від Essence і розповім про декоративний засіб, який в мене одночасно викликає як позитивні емоції, так і багато питань.

Об'єм: 30 мл

Відтінок: 20, fresh nude.

Виготовлено: Італія.

Тональна основа з ефектом сяйва та природним фінішом допоможе приховати всі існуючі недоліки.

Його порівнюють з Lancome Teint Idole Ultra Wear, але в декілька разів дешевше
Його порівнюють з Lancome Teint Idole Ultra Wear, але в декілька разів дешевше

Тональний засіб знаходиться в скляній баночці з помпою. Ось цьому просто респект ✌️Я обожнюю продукти саме в скляній упаковці.

Помпа працює добре, не заїдає. Можна отримати як "повну" порцію тонального крему, так і зовсім невелику кількість.

Тональна основа розподіляється по шкірі досить добре, причому відразу ж на велику ділянку, якщо це робити пальчиками.

Найгірший розподіл таким чином: тональна основа на обличчя, точечно і розподіл йде пензликом. Можливо, це залежить від того який пензлик, але при такому способі тональна основа лягає дуже погано, доводиться дорозмазувати пальцем, тому що дуже видно плями.

Для себе найкращий спосіб для нанесення я вибрала по троху брати продукт з тильної сторони руки вологим спонжем, а потім уже проходити по обличчю. Так основа не лягає плямами та розводами. Плюс таким чином, можна контролювати ступінь перекриття, і якщо не вистачає, нашаровувати. З цим питань у Fresh & Fit Awake Make Up немає.

Нажаль, які б я не використовувала способи нанесення, з часом даний тональний провалюється в пори. Особливо коли розподіляєш пензликом, тому спосіб зі спонжем однозначно і тут краще. Для того, щоб дану ситуацію покращити, зверху прожожусь розсипною пудрою.

Зазвичай, тональні засоби я наношу на чисте лице, тобто підготовлене основним уходом і добре зволожене. Не люблю матовість (модно це чи не модно, я зрозуміла, що це не гарно для мене особисто. Вибачайте хто за мат😁), тому приділяю увагу саме цьому моменту.

Тональна основа Fresh&Fit Awake make up Healthy glow добре ведет себе як з праймером, так і без. Але ☝️ я як бачу, на мені він згодом трошки (тона на пів) окисляється.

Так виглядає лице відразу після нанесення без пудри.

Це не той засіб, який щось замаскує чи перекриє суттєві недоліки шкіри (акне, сильні висипання), але з незначними йому легко справитися.

Це не той засіб, який щось замаскує чи перекриє суттєві недоліки шкіри (акне, сильні висипання), але з незначними йому легко справитися. В мене якраз з'явився приклад спеціально, ось і подивимося ➡️

Він перекриє покрасніння шкіри, але не висипання.

також покажу наскільки може справитися з синцями на прикладі своїх вен).

Мені важливо, щоб тональний засіб не відчувався на шкірі і вона не була "забита" ним та перевтяжена, тобто мала натуральний ефект тільки краще). Так ось це саме такий варіант - ви отримуєте свою гарну шкіру з вирівняним тоном.... але і з декількома "але" 😁

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨