Oli Seagull

#testinmakeupclub : мої враження від засобів і що хотілося б повторити)

#testinmakeupclub : мої враження від засобів і що хотілося б повторити)

Дякую команді Мейкап за такі чудові можливості тестувати щось новеньке і за цікаві конкурси!

Дуже приємно було отримати коробочку і побачити таку красу. Листівка з підписом від руки- прямо в сердечко❤️

Сьогодні 6 день користування цими продуктами і вже можу скласти певні враження.

Якщо при довгостроковому використанні щось зміниться, буду писати окремі дописи :)

Склад тоніку більш менш нормальний.

Не подобається не хороший спирт і дуже різка, неприємна для мене віддушка.Я навіть не можу сказати на що схож цей запах, просто наче парфюм. Також не розумію навіщо туди додавати барвники...Мені здається можна обходитись і без них.

При нанесенні трохи пече- це дія саліцилової кислоти. Мою комбіновану шкіру - матує, не стягує. Я б скоріше сказала- підтягує) Але це дуже тонка грань. Тому можливо більш суху шкіру буде вже стягувати.

І саме за рахунок саліцилової кислоти, запальні елементи швидше сходять. В мене з вечора на підборідді почав назрівати прищ, але ще глибоко, просто відчувала трохи бугорок і побалювання. Так от на ранок все це зникло! Хоча прищ на тому місці завжди час від часу зявлявся і вилазив.

Я закінчу цю пляшечку і вже в кінці буду робити висновок, чи повторю її знову. Бо все ж таки деякі складники не подобаються.

Цікавий продукт, якого я боялася більше всього.

Після невдалого досвіду з гідрофільною олією і лікуванням прищів пів року після цього, я боюся вже всього гідрофільного) Декілька разів брала в пробниках, але на повні розміри і на постійне використання не наважуюсь.

Тому цей гідрофільний гель я використовувала не кожен день, а тільки коли була косметика. За ці дні це було 4 рази.

Має прикольний запах полуничної жуйки)

Спочатку розподіляється як приємний ніжний гель, потім залишається тільки масло і розподіляється вже не так гладко. В мене були такі ніжні гідрофілки, які можна було масажувати довго і воно приємно сковзило, в цьому гелі воно так не сковзить і хочеться скоріше змивати.

При змиванні емульгує досить добре, bb крем змиває ідеально. На очі я не наношу, бо високий шанс отримати туман в очах. Далі використовую свою пінку для вмивання.

Одже зі своєю головною функцією він справляється. Як буде довгостроково і при постійному використанні, чи не викликає запалення- це ще питання.

Про шампунь багато слів не буде)

Має приємний травяний запах, прозорий. Піниться не сильно.

Волосся вимиває майже до скрипу. Не до такого, як в мене було від шампуню Mayur , але близько. Для мене це допустимо.

Після нього обовязково потрібен кондиціонер чи спрей.

Волосся після сушіння приємне, але без вау ефекту.

Просто доволі хороший натуральний шампунь, який буде добре вимивати і не викликає проблем.

А от цей продукт мене вразив!

Запах чоловічий, але не напряжний. Потім я його не відчуваю. Консистенція доволі щільна, не стікає.

Наносила маску на 10 хв, на більше мене не вистачає)

І за цей час волосся стало як шовк! Інші мої маски не мали такого ефекту і здається вся мякість змивалася разом з водою поки змивала їх.

Коли я висушилась, мені хотілося постійно його торкатися і гладити ))

І головне- вона доволі добре приборкала пухнастість!

Саму цю маску мені хотілося би повторити.

Мені крем сподобався!

В мене немає глобальної проблеми з сухістю рук і вистачає будь-якого середнякового кремчику з масмаркету, щоб лежав на всяк випадок.

Після цього крему зволоження виявилося більше, ніж від моїх попередніх. Можливо як раз за рахунок ланоліну. І я дізналася, що буває краще, ніж просто "норм"))

Дуже приємний аромат банана. Він зникає, але то і на краще, бо немає агресивної віддушки.

Цей крем хочеться носити з собою в сумочці і скоріш за все я його ще спробую з іншими ароматами)

Дякую, хто дочитав, сподіваюсь вам було цікаво ❤️