Missha M Perfect Cover BB #13

Missha M Perfect Cover BB #13

Про цей bb мало хто не чув. На ютубі він є учасником багатьох підбірок бюджетних тоналок або декортивної косметики для сухої шкіри. Зізнаюсь, при таких хвалебних відгуках було важко стриматись і не придбати його.

Враження від нанесення:

Наноситься неймовірно гарно, текстура легка, більше рідка ніж густа. Має хімічний запах "декоративної косметики", такий, який є в більшості засобів. Відтінок 13 світлий з рожевим підтоном. (На свотчах є порівняння з іншими засобами) Дуже приємний на обличчі, виглядає пристойно навіть на зневодненій шкірі (на скільки це в такому випадку взагалі можливо). Пальцями наноситься нормально, спонжиком - ще краще, бо лягає більш рівномірним і тонким шаром. Покриття легке, можна нашарувати в середнє, але так, щоб все повністю перекрило - не вийде. Має вологий фініш і ніби зливається зі шкірою, вигляд такий, ніби нічого і не наносила на обличчя, що для мене просто величезна перевага 🔥 Протягом дня ніяк не відчувається.

Missha M Perfect Cover BB #13

Плюси:

✅Виглядає крутезно

✅Підлаштовується під тон шкіри

✅Має легке покриття

✅Вологий фініш

✅Невибагливий в нанесенні

✅Не сушить шкіру

✅Можна придбати маленький об'єм і підібрати відтінок

Мінуси:

❌Змивати треба дуже ретельно, бо може забивати пори

❌Якщо не закріпити, то на моїй комбінованій шкірі злізає вже через 2-3 години

❌Може скочуватися грудочками, якщо попередньо нанесений крем/спф ще не повністю увібрався в шкіру.

❌Може окислюватись

Висновки:

Мені дуже сподобався цей bb, він дууууууууже комфортний. Для сухої шкіри підійде суперово. Це той варіант, коли бігом як-небудь вранці намазюкав і побіг по справах. Одним словом, вічний житель моєї косметички.