Наталія С

Мій улюблений кондиціонер для волосся

Мій улюблений кондиціонер для волосся

Одного разу на прийомі у трихолога мені сказали: "маска важлива, а кондиціонер будь-який за 2 копійки". - Я не згодна! Для мене якість і стан волосся після застосування кондиціонера - важливіша за ціну (ціну звісно хочу в межах розумного). Якщо волосся добре виглядає навіть на наступний день після застосування кондиціонера, волосся не стає пересушеним, то це означає, що він справді діє!

Не дуже розумію дівчат, які показують ефект відразу після миття+догляд, це ж може бути результат тільки на півгодини)

В мене якось було після іншого пробника кондиціонера, волосся відразу круто виглядало, а ввечері стало настільки сухе наче солома)

Я перевіряю різні кондиціонери (особливо після рекомендацій друзів), проте кращого, ніж мій улюблений, не зустрічала.

Історія пошуку кондиціонера, яка почалася 7 років тому, не особливо цікава) Мама в салоні переходила в блонд, їй нанесли кондиціонер, який нас захопив настільки, що ми ходили до салону кілька років лише щоб купити De Luxe Argan Oil Nourishing Conditioner )) поки салон не закрили)

Плюси мого ідеального кондиціонера:

  • не пересушує та не забруднює волосся,
  • зберігає їх гладенькими та блискучими,
  • легко розчісувати.
  • ціна

Мінус:

  • На жаль на мейкапі нема цього чуда, проте в інтернеті можна знайти.

P. S. Фото до того, як спробувала каре:)