Ксенія 💫

Ніжні рум'яна Blush Box Glowing + Multicolour від Catrice.

Ніжні рум'яна Blush Box Glowing + Multicolour від Catrice.

Вітаю 🥀. Напевно будь-яка з нас полюбляє рум'яна. Я не уявляю свій повсякденний макіяж без них. Адже з ними відразу обличчя свіжіше при будь-якому розкладі. Я люблю як кремові продукти, так і пудрові. От сьогодні про бюджетний варіант останніх - Blush Box Glowing + Multicolour від Catrice.

Об'єм: 5,5 гр.

Виготовлено: Польща

Відтінок: 010 DOLCE VITА

Змішуючись в процесі нанесення, три гармонійно підібраних відтінки надають обличчю сяйва та свіжості.

Ніжні рум'яна Blush Box Glowing + Multicolour від Catrice.
Ніжні рум'яна Blush Box Glowing + Multicolour від Catrice.

Це пудровий продукт, трошки пилить. Але досить ніжні і невагомі. Мають дрібний шимер у своєму складі, але це не блискітки. Вони помітні саме при сонячних променях, при денному світлі однорідний персиково-рожевий колір.

Рум'яна легко наносяться і розтушовуються, плям не залишають.

Аромату майже не відчутно, можна сказати , що взагалі відсутній.

Рум'яна від Catrice представляють собою кольорову мозаїку.

У палітри 010 DOLCE VITА наявний як яскравий відтінок (з рожевим більше підтоном), так и досить світлий, схожий на пудру або делікатний хайлайтер (майже непомітний на шкірі). І нейтральний персиковий. Коли їх поєднати, то отримуємо спокійний світлий освіжаючий відтінок рум'ян.

Пігментація досить дивна тут : спочатку начебто наносиш і вони непомітні. Ти дублюєш. І вже можна отримати душечку-марфучечку. Тобто не поспішайте нашаровувати, почекайте з півхвилини. В мене склалося враження, що вони якось проявляють колір, хоча наношу досить тонким шаром.

Стійкість середня. Так, вони не зникають з обличчя відразу, але стають не такі помітні з часом. Годин 6 точно витримують.

Рум'яна Catrice Blush Box Glowing+Multicolour створюють на лиці делікатне сяйво та натуральний рум'янець. Обличчя відразу перетворюється на "живе", а саме головне непомітно, що нанесено щось на вилиці. Тобто я маю на увазі, що не кричуще яскраво. Це ідеально в офіс, або коли треба створити мейк за 5 хвилин.

Разом зі скульптором та фіксатором макіяжу все гармонійно та без перебору, як на мій погляд. Все разом об'єднується в єдиний ансамбль і обличчя щаградо новими фарбами.

На фото :

1. лице з тональним

2. тональний + рум'яна від Catrice #010

3. фіксатор, бронзер, рум'яна та тон.

Отже, можу зробити деякі висновки :

"плюсы"

■надають обличчю делікатного сяйва

■можливість нашаровування

■економічні

"мінуси"

■пилять трішки

■упаковка не закривається повністю (відсутність магніту чи будь-якого способу закрити). Тобто можливість носити у сумочці виключена.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨