Анастасія Фоміна

От нарешті і я дочекалася свій подарунковий набір🎁#testinmakeupclub

От нарешті і я дочекалася свій подарунковий набір🎁#testinmakeupclub

Що ж мій перший в житті виграш чогось приїхав нарешті до мене🎉я неймовірна щаслива і дякую Makeup club за можливість протестувати нові продукти.Отже,це в мене бокс з декоративною косметикою.

Окреме дякую за листівку підписану від руки.Дивимося,що тут в нас:

От нарешті і я дочекалася свій подарунковий набір🎁#testinmakeupclub

Перше це туш від Maybelline.Цікаво мені було спробувати цю туш,бо туші від Maybelline давно славляться своєю якістю.Спробувала і мені дуже сподобалась,дуже зручна силіконова щіточка,яка дає ефект подовження віям,я наносила туш в два шари,думаю якщо нанести більше,то буде взагалі підпал.

Друге це олівчики для брів теж від Maybelline.В мене 04 та 06 відтінок,мені підійшов 04,він сіро-коричневий,мені здається це може бути універсальний відтінок,як для блондинок,так і для брюнеток.Олівець не м‘який,але користуватися тим приємно,шкіру не шкрябає,малює добре і дуже натурально виглядає.

Третє це хайлайтер від O’bays.Ох,який же він приємний з першого дотику.Він золотистий,неймовірно круто сяє,я нажаль не змогла спіймати його сяйво на обличчі,бо камера не передає цієї краси.Він дуже шовковистий,пензликом набирається добре.(добавила фото свотча)

Четверте це блиск від LP.Про нього я читала вже відгуки і вони доволі суперечливі,було цікаво спробувати особисто.Мені подобається пакування,воно мінімалістичне,але стильове.Аромат має чогось смачненького солоденького.В мене відтінок 102,він з теплим підтоном,я такі люблю весною чи влітку використовувати,дуже свіжо виглядає.Але от текстура мені не сподобалась нажаль,він липкий дуже,чую якщо нанести його на розпустити волосся,то буде біда.І він ще мені підкреслив лущення губ,яке не було видно до цього.До речі про насущне-він мені не пече.

І п‘яте це те,що стало моїм фаворитом з першого нанесення-це тінт від O’bays.Неймовірний аромат,красивий напів прозорий рожевий відтінок,зручне пакування.Дуже приємно відчувається на губах,справді відчувається зволоження.Дуже мені сподобався.

До речі ось і макіяж з використанням цих продуктів.Ще раз дякую Makeup за це.