Анастасія Фоміна

Золоте сяйво від O’bays🪄

Золоте сяйво від O’bays🪄

Хайлайтер від O’bays я отримала у подарунковому боксі,зізнаюсь чесно,цей продукт був мені не дуже спочатку цікавий,бо я хайлайтери я не дуже люблю ,але цей завоював мою любов.

Золоте сяйво від O’bays🪄

Мені сподобалось пакування,хороше,доволі мінімалістичне та стильне.Дуже приємно,що українські бренди розвиваються і стараються,якість реально на рівні.Є в комплекті дзеркальце та спеціальний пензлик для нанесення,але мені здається,що він буде доволі жорсткий як для такого продукту.

Отже,хайлайтер заявлений як делікатний,але я б його таким не назвала, він має золотий перелив доволі яскравий,але на шкірі цей хайлайтер виглядає дорого,дає зашліфований ефект.Має дуже приємну шовковисту текстуру,набирається добре,прям приємно тицяти в нього пальчиком,наноситься рівно без плям.Не дивлячись на те,що я більш люблю перлинні відтінки в хайлайтерах,цей відтінок виглядає на моїй шкірі супер,думаю влітку буде взагалі класс.Дає таке сяйво красиве,яке неможливо спіймати за допомогою камери.Він точно мій фаворит,рада,що спробувала його.