Магала Каріна

Тональний Catris за чи проти?

Тональний Catris за чи проти?

Всім привіт🥰 Сьогодні поговоримо про тональний крем Catris. Я довго читала про нього і вирушувала чи варто його придбати, тональними я користувалась не часто, бо на моїй шкірі вони тримаються не більше 30 хвилин. Але все ж вирішила спробувати і не пошкодувала)

Трохи про шкіру. В мене комбінований тип шкіри, з жирною Т-зоною, та значними почервоніннями під очима, тому я люблю "важкий", перекриваючий тон, щоб на виході мати ефект фарфоровоїї шкіри. Але саме такі тональні на мені "пливуть". Чим я тільки не намагалась фіксувати.

Тож повернемось саме до моєї покупки, тональний я брала у 010 відтінку, найсвітліший. Спочатку мені не сподобався сіруватий підтон, який я помітила при нанесенні, але твохи походивши і звикнувши, я зрозуміла что саме цей підтон корегує мою основну проблему, він добре згладжує покрасніння, які я так не люблю. 2 причина мого захвату, це те, що він тримається!!! Весь день, без коригувань. Зранку лише прозора пудра і все

Тож підсумуємо -

З плюсів :

  • Бюджетність
  • Стійкість
  • Кількість продукту ( першої баночки мені вистачило на пів року, щоденного використання)
  • Не робить на обличі маску, але добре прибирає недоліки

Мінусів я не виявила

Спробуйте, ви не пошкодуєте❤️😍

Моя оцінка 10/10✔️